Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

uz som tu dlhsie nebola.nejako nestihame.dokoncuju nam tu elektrinu a uz sa robia stierky a take tie vecicky vo vnutri.takze fajne...no a mala sa ma eno nuno.kope jedna radost.hocikedy aj noci kopne a mna vystreli az si sadnem.hrozne nieco.takze tak no....musiatko drzim plce

musiatko

Ajojte babulky moje zlate.Tam som zasa po dlhom case tu...zatial sa mame fajne(aj manzel poslucha:D)a vo stvrtok bezim na tu moju krasnu kontrolu a uvidim,o kolko sme narastli:) Inak lenuliatko s tym ze sex treba vyskusat pred svadbou uplne suhlasim..mas pravdu,bo potom su same rozvody pretoze im to neklape v posteli!:( A o tej monitorovacej podlozke hovorili aj v telke a myslim ze je to fakt fajn vec a da sa s nou mnohym veciam predist...Babulky tak ja vas vseeetky zdravim opatrujte sa a opat sa zase ozvem,ju?paaaa drzkajte sa:)))

babiatko99

AHOJTE PROSIM VAS NESTRETLA SA ZIADNA Z VAS S TYM ZE BOLA NA OPERACII VAJECNIKOV AMALA DOSTAT MENZES O TYZDENA ESTE STALE HO NEDOSTALA??

jablonkaa

lenuliatko, to by bolo zaujimave,ako v ktoromsi americkom filme, kde mama rodila spolu s dcerou :-)) ale mama to uz nestihne. ak by nahodou este mala dieta, tak neter bude starsia ako stryc ci teta. poznam taku 47-rocnu babku 4 rocneho dievcatka, zaktorou sa obzeraju mladi muzi a vsetci sa divia ze mala na nu vola babka a nie mamka. netipovali by ste jej taky vek, urcite nie.

lenuliatko

karrin:nevzdavaj sa a dokonci uz tu skolu ked si ju zacala zatial mozes mysliet na babo a rozmyslat nad nejakymi peknymi vecami ale ked uz si sa dala na tu skolu tak ju dokonci lebo matersku si popri babu neuzijes...z vlastnej skusenosti.skoncila som nakoniec na rizikovom...alebo ak tak hrooozne tuzis po babu a chces si uzit matersku mozno by si mala prerusit studium na rok a potom externe studovat.toto ma napadlo.mozno to nie je dobry napad neviem no.

lenuliatko

zuza no ja ti drzim palceky.skoda ze aj moja mamina tak nezmysla ma menej rokov ako ty a snad by to aj zvladal este si myslim...tak sa drzte a dajte potom vediet ako to dopadlo.

karrin

asi to sem vobec nepatri,ale potrebujem to zo seba dostat:milujem deticky a neviem sa dockat,ked ybudem mat vlastnea,ale...posledne mesiace sa trapi koli svojmu zivotu:mam 23,minimalne este 4 roky skolu,kt. je velmi narocna a babo by som nestihala pri nej(a ja si materstvo chcem uzit:).Takze moje vyhliadky:mozno 27 rocna skoncim skolu,mozno v 28 dieta,ak priatel so mno vydrzi a zadari sa-viem,ono sa to posuva,dnes mamicky prvorodicky v pohode 35 rocne,ale mne sa zda,ze mi takto zivot preteka pomedzi prsty...som z toho smutna

zuza

tak ano jasne že navštívime poradnu a ja som sa narodila mojej mame ked mala 43 rokov a detstvo som mala fajn a ja dnes nevyzeram na 46 ale urcite o desať menej som vysportovana a partner je mladsí tak si myslím vyxova by sa dala zvladnut a čo sa tyka financií nie som na tom zle ani ja a ani moj partner dieťa by bolo zabezpečené xcela som len čisto vedieť ako to zvladaju rodičky v mojom veku a inak ja mám už dve deti 27 a 25 ročne a myslím si že ak to cítim v pohode a testy by naznačovali že dieťatko by bolo zdrave tak prečo nie :-)))) a nazory som cakala rôzne a za všetky dakujem :-)som rada za všetky ohlasy ste super :-))

gretka

Ja si myslim, ze skor ako amniocentezu by mali obaja partneri navstivit geneticku poradnu, kde s 99 percentnou istotou povedia, ci dieta nebude postihnute. Sestra rodila ako 37 rocna, s manzelom to pred otehotnenim podstupili. Nechcem odradzat, ale podla mna je rodit pred 50tkou dost velke riziko a myslim si, ze dieta treba aj dochovat. Ked bude mat 24 rokov, vy budete mat 70...Moja babka rodila ako 45 rocna a moja mamka hovori, ze odjakziva svoju mamu videla len ako staru...

vierka

Zuzi,v pohode.urobia vám amniocentézuú pravda,ak budete s ňou súhlasiť.my sme mali jednu mamičkuúdievčato bude mať v novembri 2 rôčky a je zdravá aj mamina takisto.omladla pri nej.Zvládla tehotenstvo lepšie ako ktorákoľvek mladica,ešte aj pracovala dokonca.Akurát mala menšie problémy so žilami.ale v pohode.držím palce.