Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

DESmodka

ahoj lenuliatko, tak to je super ze mala vystraja aspon o nej viete :), no u nas zatial nic, ale uz som si povedala, ze to nebudem silit (niezeby sme to doteraz prehanali :)), ale uz mame malinke babatko, draheho sestra uz ma chlapceka, taky je nadherny - to je moj novy chlap v zivote :) - tak sa aspon z neho tesim :)

lenuliatko

ahoj :) no lebo ja som tu napisala ako posledna a cakala som ktora sa zase ozvete a tak :)no my sa mame celkom dobre...ide to :)mala kope ako splasena :D je to naozaj krasne ked citim ze sa mala hybe ale ona je nejaka prilis aktivna.to bude asi hyperaktivne dieta :D cely den nam dava najavo ze je tuuu a ze si ju mame vsimat.
ale inac aj pracujem a tak takze nenudim sa :)a aj nadalej soferujem.nemam nejako strach..a o chvilku aj idem po nasu malu neterku ide k nam na par dni jej rodicia idu na pracovnu cestu do rakuzka a my sa onu mae postarat tak asi tyzden priblizne...uz sa tesi :) ma tu svoju izbicku a hracky takze tak.a ty sa mas ako?este stale nic??

lenuliatko

no vidis to tak to je dobre ze je vsetko okey...no ale papat by si naozaj mala...ja som tiez velmi malo priberala...a ked som otehotnela mala som tiez 58 kil asi a teraz uz mam cez 60...ale mala by si stym nieco robit...skus si varit nieco ine nieco nove.urcite ti zachuti...mne napriklad chutia cestoviny(take tie muslicky)so struhanymi jablkamia maslom a skoricou....je to hrozne dobreeee.mnaaaam....a este ked si das praksovy cukorr...mnaaaam...

musiatko

jana23...lenuliatko dobre radi aj mne tieto moje krasne babulky poradili a musim uznat ze je to omnoho lepsie.
Lenulik tak ja som bola na kontrole a vsio je ok ,mame 2,5centacika a vyzera to dobre....no ty koki len chudnem jak besna,nic mi nechuti,uz mam iba nieco cez 58kil a to mam vysku 177cm.Jooj keby mi tak uz zacalo chutit a pojedla by som vsetky maskrtky:D
Manzel je zo mna uz na prasky ale ked mne fakt nic nechuti.
dd... dakujeme vzdy nas potesi ked na nas niekto pozitivne mysli a praje nam krasny dnik...tak aj ja vam babulky prajem nadherny slnecny dnik.....paa:DDDD

lenuliatko

ahoj jana.a ked si bola za lekarkov co ti povedala ze je ten hnedy vytok?a ta masticka ti ma zabrat nato?
no lebo hnedy vytok je bud zacinajuci potrat alebo ze vraj este niektore zeny v prvom druhom mesiaci este krvacaju troksu ako keby mali dostat menzes lebo sa tam vajicko uchytava alebo tak nejako.ja som to nemala takze neviem nic blizsie.

jana23

ahojte volam sa jana. som v 2 mesiaci tehotenstva a mam problem. viem ze toto je ine forum ale neviem kde to mam hladat a skusam ci by ste mi tady poradili. uz od vcera mam hnedy vytok. nie je to normalne ked je zena tehotna. lekarka mi dala masticku ale ta mi nezabera. a bojim sa co bude. mohli by ste mi niekto poradit prosim co mam robit dakujem

lenuliatko

no aj ja sa cudujem ze ma mala kope aj v noci.ale vsetko ide ako ma...citim sa uplne super...je to najkrajsie obdobie v mojom zivote.

dd

hihi, tak jak vidim, sa vam dari dobre :) no len tak dalej!mna inak mala nekopala v noci, hadam vobec..len ked som si lahla do postele, tak kopala, ale jak som zaspala, tak bol klud celu noc :).tak teda zatial krasne dni vam zelam a vela zdravicka!