Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

DESmodka

lenuliatko, som tu.. ked u mna sa nic nove nedeje, nie je sa cim pochvalit, tak tu nechcem zbytocne miesto zaberat :)

lenuliatko

malicka rada by som poradila ale nemam stym skusenosti...ja som v 6 mesiaci.ale tak snad bude u teba vsetko ok a nembudes sa musiet balit...drzim palusky :)
musiatko pocuvaj ty co?kde si?by som chcela vediet ako sa ti dari a tak.desmodka tu uz tiez tak nechodi...hmmm.

malicka :)

No lenze ked sa u mna objavilo tvrdnutie bruska tak vzdy do tyzdna som porodila,preto mam obavy a chcela by som byt pripravena.Aj ked ma gynekolog utvrdzoval v tom,ze male sa narodi ako ma...tak mam dost pochybnosti.Minule ma utvrdzoval v tom,ze uz nebudem moct mat deti a predsa som dnes v siedmom mesiaci,tak urcite pochopite,ze mam pochybnosti :)

jablonkaa

malicka, to vie lekar najlepsie posudit podla stavu krcka maternice. ja som pri ovoch svojich tehotenstvach mala cca od 20. tyzdna tvrdnutie bruska, ale cervix skore som mala ako ma byt, krcok sa neotvaral. ak ti bude nadalej takto tvrdut a kontrolu nemas naplanovanu v blizkom case, radsej skoc za lekarom, nech ti skontroluje cipok.

kamilka

ja som mala tvrdé brucho od začiatku tehotenstva až do samého konca,dcéra sa narodila dokonca o 3 dni neskôr,ak ťa lekár ubezpečoval,že je všetko O.K., tak sa neobávaj ničoho

malicka :)

Prepacte,ze vam tu zasahujem do dialogu,ale mam pocit,ze tu asi chodi najviac mamiciek,lebo je tu taka dobra atmosfera :) A potrebovala by som radu a nechcem kvoli tomu zakladat novu temu.Som v siedmom mesiaci a mam obavy,ze ci sa mala/maly nenarodi niekedy v tomto case.Mam uz dve deti a obidve som mala v siedmom mesiaci,tak mam obavy aj o toto male.Gynekolog mi povedal,ze je vsetko v poriadku ze male sa narodi ako ma,ale mam pocit,ze sa mylil,lebo uz asi dva dni mi tvrdne brusko a mam pocit,ako by "to" na mna malo prijst.Nema niekto nejaku skusenost,alebo aspon nazor? :)

lenuliatko

krv v tehotenstve neznamena nikdy nic dobre.je pravda ze niektore zeny maju menzes aj pocas tehotenstva ale kedze ty si zacala az teraz krvacat menzes to nebude.utekaj na pohotovost.jednoznacne.drzim palusky,daj vediet ako si dopadla

:-(((

ahojte mam podobny problem ako jana23 som na konci druheho mesiaca, spinenie som mala aj ja ale to uz davno ked som mala mat akoze menzes..no a dnes ked som sla na zachod tak som sa nemohla vy.. tak som tlacila lebo som mala plne brucho co vsetko som dnes pojedla..asi zapcha.. a ked sa mi to konecne podarilo tak som mala na toal. papieri trosku krvi z posvy..ale nebola hneda, bola jasno cervena akokeby taka pavucinka svetlej krvi spolu s priehladnym vytokom.. mate niektora s tym skusenosti?? poradte co to znamena? bojim sa potratu.. inak som mala 2 krizove dni s partnerom a vela som plakala a trapila sa..to tiez asi velmi neprospieva vsak??

lenuliatko

noooo tak to je potom fajn.trosku sa prinom rozptylis a vyskusas si vsetko ako sa o male babo postarat a tak a ked uz budes pripravena urcite otehotnies...:) zajtra idem na kontrolu tak uvidime co uvidime :D
ale mala je fakt nejaka aktivna...niekedy nemozem ani zaspat tak vystraja..vacsinou chodime spat s manzelom naraz a trva mi ldho kym zaspim lebo mala kope tak ma manzel hladka po brusku a ona hned reaguje a prestane kopat...je citliva nanho vyciti ze je to on.aj ked sa jej priovara tak tiez kope...sranda no.