Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

DESmodka

lenuliatko, neboli sme zatial na ziadnych testoch, este si dame cas do decembra, ked sa ne nebude darit tak v januari ideme na vysetretnia...

igua

no ved prave to...ja nechcem zrat nijake hormony. nebolo mi ok ani z HAK. ja sa skor bojim nejakej cysty alebo tak...lebo mi aj trochu narastlo brucho.

jablonkaa

igua, nestresuj hned, ze nebudes moct mat deti. dolezite je zistit pricinu. ak je hormonalna, da sa to liekmi velmi dobre upravit.
ja som doteraz viac menstruaciu nemala ako mala (co ale suviselo s mojou hranicnou hmotnostou) a bolo pre mna bezne, ze som mala pauzu aj 3 az 5 mesiacov a dnes mam na svete dve nadherne zdrave jablcka. dokonca raz som otehotnela hned pri prvej ovulacii po trojmesacnej pauze. ani lekari mi nechceli verit, ze som ozaj tehotna,
nikdy som tu amenoreu nijako neriesila, ani hormonalne, ani inak.
drzim prsty.

igua

no to mi povedal lekar, ze sa to da zistit len na 2. alebo 3.den menstruacie, ked budem minimalne tri hodiny v bdelom stave. prolaktin a testosteron.

dd

igua, preco Ti nemozu spravit testy na hormony, ak nedostanes menstruaciu??
inak lenuliatko, kedy mas termin?ak to tak spravne ratam, malo by to byt niekedy v decembri..??

igua

ahoj baby. vidim, ze v tejto teme to stale zije a v inych sa nikto neunuval odpisat mi....
ja mam taky problem, ze som prestala mat menstruaciu. doktor mi v piatok pichol injekciu na vyvolanie, ale este stale nic. nemam ani ziadne priznaky. a pokial to nedostanem, nemozu mi spravit testy na hormony...takze neviem, co mi vlastne je. nerobili mi ani ultrazvuk, ani test na tehotenstvo. ten som si robila predtym doma a bol negativny.
velmi sa bojim, ze mi nieco je...a hlavne, ze nebudem moct mat deti. to by som sa zblaznila. nedokazem si predstavit zivot bez deti.

DESmodka

lenuliatko, sak uz aj tak skusame, ale aj tak nic... neviem kde je chyba, necham tomu este volny priebeh, bo bolo toho na mna moc (statnice, prerabka bytu, nova robota...)tak mozno aj stres v tom bol... teraz je uz klud tak snad to bude mat vsetko hladky priebeh, dufam ze nebude chyba v niekom z nas

malicka :)

Dakujem za rady :)...No ono ani tak neide o to balenie ale skor o to,ze som teraz bez priatela a nechcela by som aby sa male narodilo ked nie som s nim.

lenuliatko

ale ake zaberanie miesta?!ved pridavame na dobrej atmosfere.si precitaj nizsie :)dobre nie:) chi...takze nic nove.a jonasovu metodu nechcete vyskusat?