Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

musiatko

Ajojteee moje krasne...tak ja vam pisem po dost dlhej dobe...neuverite ale akurat ma po tyzdni prepustili z nemocnice..v noci som zacala dost krvacat a bola som tak vystrasena a stale som plakala ze na svagrina hned zaviezla na pohotovost.Dali mi injekcie az ma z toho zadok boli:)) ale teraz je to uz fajn...a uz uzivam duphaston,magnezium,vit.E a ascorutin...hoci som si precitala ze ascorutin by som ako tehotna nemala uziva-tak v nemocnici ho davaju bezne..hmmm,tak neviem ci si ho mam davat alebo nie?! Babo sa drzka a dufam ze do nemocnice pojdem uz iba na porod.Vzdy ked pochodim tak ma dost boli brusko tak idem uz iba lehnit a leniviet len aby som bola fit.
Desmodik tak maleho cernoska?No ked som si toto precitala tak som mala taky usmev na tvari...boooze to musi byt chutne:DD
Babulky drzkajte sa ,opatrujte desmodik ty plod:D a lenulik ty si davkaj pozor a tesikuj sa z malinkej:DD..pa bostek:)

lenuliatko

no aj marek am masiruje casto.skoro kazdy vecer.ale pomaha mi to ze chodim plavat.svokrovci maju v byte kryty bazen a voda je fajna tepla a cistejsia ako an plavarni klasickej tak tam chodim plavat.a nohy mi ani neopuchaju.ale niekedy uz mam take nervy ztoho ze sa nemozem postavit ani zo sedacky.a mam take vykyvy nalad ze az.hocikedy sa rozrevem.tak napriklad vcera uz som bola uplne zufala z vyberania kuchynskej linky do noveho domu az som s aztoho rozplakala.marek namna pozeral akoby som to ani ja nebola

dd

inak, aby si to nezobrala, ze sa posmievam alebo co..len mi to pride take mile a si pri tom zaspominam, jak mna krize bolievali...sa ma manzel cosi namasiroval :)..

lenuliatko

no ako babenky?co nove?ja uz mam postielku pre malu :D dnes sme ju kupili-je nadherna.som uplne hotova z nej.dnes som si unavena sadla do kresla ktore mam vylucne len tak na oddych a sklopila som si ho.zaspala som a ked som sa chcela postvait nemohla som :D normalne som mala problem sa zdvinut:)sranda

lenuliatko

ved aj ja tak zmyslam,marek, moj manzel ho chce dat do prenajmu ze je to lepsie.lebo ak by sa nieco stalo mali by sme este byt a tak.takze zatial to tak vychadza,a byt je velky tak predpokladam ze bude zaujem a je podkrovny presvetleny a ma aj velku tearsu taku si strechou tak duuufam ze sa niekto ohlasi.ale myslim ze hej.a bude aj so zariadenim,vseko je nove pred tristvrte rokom prerabane.

DESmodka

jaaaj babulky moje, ja ked si precitam vase prispevky tak hned mam lepsiu naladu a chut do plodenia deti :), teraz ked ste ma "pobosorovali" verim ze sa to podari :)
musiatko som rada ze sa mas dobre, citit to aj z toho prispevku :) dobre ti robi nicnerobenie a to je super
lenuliatko ja na vasom mieste by som dala byt do prenajmu, len pozor na neposlusnych najomnikov!! vsetko treba dat poriadne do zmluvy!!
a babenky ked sa nepodari ziadnou cestou malinke (co dufam nebude pravda) tak si adoptujem maleho cernoska :), takeho nie uplneho :)

lenuliatko

no tak to je super ze sa ti dari dobre a ste v poriadku...mne sa to uz zda hrozne dlho.najvacsie nervy mi robi nastupovanie do mojho auta fakt je to hrozne.bursko mi este bude rast takze uz potom nebudem mocz soferovat lebo brusko velke a budem sa musiet posunut do zadu ale nedociahnem tak na pedale :( ale tak co uz no.bude ma vyvazat manzelicek.
inac domcek sa uz robi z vnutra stierky okna a tak dalej.ide to rychlo.pracuje natom vela ludi.takze onedlho budeme moct byvat v nasom domceku.len uvazujeme co s bytom.mysleli sme ze ho dame do prenajmu.to by bolo celkom fajn nie? ci myslize ze ho mame predat?ja nemam stym absolutne ziadne skusenosti taka zaba ako ja sa do toho nevyzna.
no a co sa tyka desmodky myslim ze uz im to vyjde.ved mala stresy doteraz tak teraz sa to uz podari.a ak nie nic sa nedeje.mozte sa dat na umele oplodnenie.jedna kamoska to s manzelom skusila takto.prve babo mali umelym oplodnenim a druhe splodili uplne samy.teraz niekedy ma termin tak vsetci cakame :D

musiatko

ajojte babule....ja som tu uz davno pisala tak narychlo,ale ako som odosielala prispevocek tak mi vypadol signal a bolo po tom!Tak som teraz tu ..zase nachvilu...a idem vam teda babulky moje napisat co je so mnou.Bola som na kontrole a dr.mi dal duphaston a vit.E,ze sa mu stale nezda moje spinenie,ale podla sona je malunke v poriadku....a teraz vo stvrtok mam ist na kontrolu ale musim povedat,ze odkedy beriem tie tabletky tak sa mam celkom dobre:D Sice ma este obcas bolieva brusko ale citim sa podstatne lepsie:)))Kooonecne.Snad bude vsio ok a nic sa nevyvrbi.Lenulik ty by si sa uz rada zbavila bruska a ja zas cakam kedy ho budem mat,aby som zistila aky to je pocit:)
Desmodik nas ty furtkom nic?Naaale,musime sa s lenulikom spriahnut a poriadne,,pobosorovat:),, aby sa to konecne vydarilo.Lenulik co povies ideme na to?? Takze caaaary maaaary nech sa desmodke dariiii:))))

lenuliatko

no ano mas pravdu hned na zaciatku decembra mam termin.vraj niekedy 3.alebo tak nejako.cize zaciatok decembra.ale uz by som aj teraz najrdsej rodila.to brusko mi uz niekedy vadi.ked si sadam alebo uz ani spavat nemozem niekedy spim len na boku.do svojho auta sadam tak tazko ze onedlho budem potrebovat schodiky.lebo mam vacsie auto a proste je mi tazsie donho vyjst.uz mam nervy niekedy z toho.ale tak potom ma mala kopne a hned je to lepsi pocit.asi vie ze najradsej by som ju uz mala na rukach a a naspat svoje ploche brusko.co sa mi asi tak skoro nepodari...