Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

DESmodka

nerob si z toho tazku hlavu... s chlapmi je to tazko ked maju toho vela... to poznam... radsej vtedy nerypem, on pride aj sam... my sme sa ziatial za 4,5 roka nehadali ani raz :)... az mi to trosku aj chyba :).. ale nie...

lenuliatko

tak urcite vsetko dobre dopadne neboj sa...urcite vam pomozu.
marekovi som uz hovorila uz sme sa kvoli tomu trosku aj chytili.prvykrat od svadby.nikdy sa nehadame.a bolo mut o hrozne luto.aj nadavala na robotu lenze proste sa zaviazal na nejaky projekt a musi ho dokoncit.cela firma lezi na nom.do riti stym.uz mam riadne nervy.a som ztoho nestastna lebo uz nevladzem.

DESmodka

lenuliatko no myslim ze chyba bude niekde inde... praveze ziadne zapaly som nikdy nemala ani nic podobne, ani ked som bola mladsia :)... no moj drahy nechcel ani len pocut o vysetreni, ale som mu prehovorila do duse a tak suhlasil.. takze ked sa nepodari tak v januari nakluseme obaja... no moja este mas pred sebou dva mesiace musis to nejako dobojovat, len oddychuj a marek nech tiez troska spomali...

lenuliatko

myslis ze to uz bude v niecom inom ako v plodnych dnoch?neprekonala si nejake zapaly vajecnikov niekedy davnejsie alebo tak?
ja som pred tehotenstvom casto mala zapal vajecnikov rychlo som sa prechladila.hlavne v zime.zavodne som jazdila na snowboarde a to catso krat som sa valala v snehu a bola aj kosa dost.no a ked sme sa s marekom snazili o babo tak nam to neslo.lekarka mi vravela ze to pre tie zapalyze je to tazsie.tak som sa davala dokopy brala som nejake vitaminky a tak.ale uz ani neviem ake.teraz zase beriem ine.mozno yb ste sa mali dat vysetrit obaja.mozno ma len priatel lenive spermie tak im treba pomoct :)
no a co sa tyka mojho terajsieho stavu uz proste citim ze mi je tazko a som unavena.akurat sa marek dovalil domou..a pozeram ze je nejaky nasraty.

DESmodka

ahojte zienky, tak vidim ze sa vam dari, sice lenuliatko mas toho moc, ale mala by si sa stale setrit!!! aj musiatku sa dari, len som ostala prekvapena ze bola v nemocnici, dufam ze je to vsetko oki :). baby mam taky zly pocit, som si spatne ratala za posledne mesiace plodne dni. aj sme sa pocas nich milovali s mojim drahym a nic. obavam sa ze nieco nie je v poriadku :( jaaaj tak mi je tazko :(

lenuliatko

vies na jednej strane mi stale vola ako mi je ako mala a ked dojde domou vzdy si kumne lahne a snazime sa uz druhy tyzden dopozerat film.po 10 minutach vzdy zaspi takze nic z filmu.mame pre seba len vikend a raz cez tyzden si urobi volno poobede a niekm zabehneme na obed alebo tak lebo nie vsetko co uvarim sa mi podari..mam len 19 a predsa varit este neviem uplne najlepsie a nie vzdy mi vsetko vyjde.rano chodi do prace na 9 a chodi domou niekedy o 8 niekedy o 9 a niekedy ja neskor.ma toho vela.projekty mu davaju vela zabrat.ale ked uz aj mne to lezie na nervicky niekedy.obcas mam pocit ako by som aj ja pracovala.a to musim tiez zajst do firmy a nieco vybavit.mareka to hrozne mrzi.doteraz vsetko vychadzalo uplne super.boli sme catso spolu a nebolo tolko roboty.ale vzal si na plecia jeden projekt a zrazu zo dna na den nestiha :( verim ze do porodu vsetko urobi aby sme potom boli spolu.slubil ze mesiac by si dal od roboty pokoj ze zajde 2 krat do tyzdna do prace aby mohol byt stale somnou a s malou.ale aj tak.asi ide namna depka alebo co,

dd

lenuliatko, davaj na to pozor a hlavne na seba a malu!ked Ti bude muz tak vela pracovat a nebude na Vas mat cas, budes mu to potom len vycitat a bude z toho len zle..myslim, ze by si ho sem-tam mala tak jemne stopnut, aby tolko nemakal..lebo ak budes po porode na malu sama, budes to mat velmi tazke a o to tazsie, ak nebudes mat ani pomoc manzela..

lenuliatko

caute baby...by ste neverili ako sa mi vsetko tazko robi.ide ma ztoho trafit.vstavanie mi trva dlho.nakup mi trva dlho.rposte vsetko.mala velmi narastla a ja uz mam pocit ze ma brusko taha smerom dole.uz mame vybrate veci do domu uz len ich objednat.je to riadna fuska vsetko zvladnut.som ztoho unavena a nevladzem.niekedy mi je az do revu.marek sa zacal venovat nejakemu projektu takze maka ako drak a potom pride domou unaveny.ani sa nestihneme porozpravat.zda sa ze pojdeme na par dni do madridu ma tam nejaku pracovnu cestu a pozvali nas tam oboch aj na aku mensiu dovolenku 5 dnovu z firmy s ktorou spolupracujeme.to zase bude.dom nedokonceny a my sa budeme trepat do madridu ale aspon si oddychneme.
ja by som vsak najradsej nikde nesla.niekedy mam pocit ze marek nema 22 ale 42.maka ako najaty.

dd

babule drzkajte sa a zelam Vam hlavne vela zdravicka!aj Vasim detickam!
lenuliatko, my sme byvali u mojich rodicov(aj ked to bolo skor tak na striedacku, dva tyzdne u mojich, dva u svokrovcov) vyse roka..svokrovci mi s malou nikdy nepomohli, takze tam som si to vzdy musela odskakat sama a to som samozrejme ani poriadne nestihala nic robit, ked som sa jej chcela plne venovat, ale ked sme boli u mojich, tak tam mi vela pomahali, hlavne mamina, ked som dokoncievala skolu.na skusky sme chodili v zlozeni - ja, ocino ako sofer, dcerka a moja mamina - vzdy dcerku opatrovala, kym som bola na skuske(to mala ledva pol roka)..aj na statniciach sme tak boli :D (to mala 11mesiacov).inak mozem za seba povedat, ze to bolo velmi prospesne, ked som mala u mojich rodicov takuto pomoc.aj teraz, jak sme tam boli cele leto..proste pobavili, postrazili..ked sme niekam potrebovali ist, cosi kupit, vybavit, nemusela som ju vlacit vsade s nami..v pondelok sme sa prestahovali na byt(svokrovcov) v meste, skoro 30km od mojich rodicov a ked som mamine dnes doobeda volala, tak mi vravela, ze vcera ked spratovala dcerkine hracky, tak cely cas plakala, tak jej bolo smutno..aj do telefonu sa mi div nerozplakala.takze v tomto smere je to potom tazsie, ked maju stari rodicia vnucatko velmi radi..ale inak mozem povedat(nechcem sa chvalit), ze celkom sa mi to aj samej da uz zvladat, ale dcerka uz ma vyse roka, beha uz s velkou istotou a je zlata, zahra sa s hocicim a aj sama..iste by sa to horsie zvladalo, keby bola troska "zivsia"..
zatial sa majte krasne a zelam Vam take dobrucke deticky, ako je to moje..mamina mi velakrat povie, ze mala je doslova zlate dieta a keby vedela, ze aj ona by mala dalsie take dobre, tak by mala este aj 4deti :D.

lenuliatko

fiha tak to si ma normalne sokovala.ale hlavne ze si okey.ja uz tiez len lezim lebo lekarka mi povedala zeby som uz nemala nic robit ked som na rizikovom ze uz tak mam toho dost.a mam pocit ze este take 4 mesiace a budeme sa stahovat do domu.ale tak neviem.rozhodujem sa ci nepockat kym mala nebdue mat aspon pol rok.neviem.aj ked ma nas kto prestahovat ale predsa treba vyberat nabytok ato s malou asi velmi nebudem moct.tak sa do toho pustam uz teraz a uz teraz mam nejaky nabytok vyhliadnuty...takze sa uvidi.ale musiatko ty uz fakt nic nerob.len oddychujem jedz co pride a bude ti dobre.pocuvaj kolko si pribrala?ja hrozne malo.nejaky 7 alebo 8 kil asi.sa mi to malo zda