Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

tak ja to skusim.ale uz som ztoho mimo dost :( stve ma ze mu stale vyvolavaju.myslim ze ho aj zeru vycitky svedomia.sedi primne uplne tichucko hladka ma na brusku a nosi mi vsetko mozne len aby mi dobre bolo.asi zajdem do firmy ked budu mat poradu a tam to poviem ench mu prestanu volat po osmej hodine.ze mam toho dost.za chvilu budem rodit a on ani nebude vediet ze kedy sa to stalo pri takomto sposobe zivota.
hmm..ale tak mame aj pekne dni ked nakupujeme veci pre malu :D

dd

..co k tomu dodat..poznam to..manzel tiez velakrat sa nevie odtrhnut od prace..a tiez mu castokrat vyvolavaju kolegovia a riesia veci cez telefon aj 20min..ale uz nejaky cas zacal robit to, ze vecer, po 21.nedviha telefony a cez vikend sa mu normalne stane, ze ho ani nezapne..ono je pekne, ze sa boji, aby mu nieco neuslo vo firme..len aby mu zatial neuslo nieco ine, omnoho dolezitejsie!to si musi uvedomit..ja som to minule manzelovi povedala..ze ani poriadne neviem ako a uz ma dcerka vyse roka..on sa nad tym tiez pozastavil a povedal, ze to uslo tak velmi rychlo, ze to tiez poriadne nestihal vnimat..

lenuliatko

ved on si urobi an nas cas cez vikend vcsinou.bud ken tak vylihujeme v posteli alebo si urobime nejaky vylet prechadzku nakupujeme spolu.lenze problem je vtom ze kazdu chvilu mu zvoni mobil.a furt daco od neho chcu zamestanci ze nie je ok ze treba podpisat zmluvy faktury a bla bla bla.vcera sme boli v blave v auparku a zazvonil mu mobil tak som ho zvidhla a hned vynadala zamestnancovi ci neda pokoj ani v nedelu a ze marek ma rodinu a o chvilu sa rozrastie a ja si ho chcem uzit aj inak ako spiaceho v posteli.tak som kricala ze stihol povedat len ospraveldnujem sa.
zda sa mi ze marek je vorkoholik.ked si urobi volno vyvolavaju mu na jeden na druhy mobil a potom uz aj mne.a on proste nechce ich zrusit lebo s aboji ze mu nieco ujde.

dd

lenuliatko, setri sa poriadne, mas toho pred sebou este dost a stres Ti teda urcite nepomoze..ani malickej..najlepsie by asi bolo, keby si na Teba Marek spravi jeden cely den volno a venoval by sa len Vam..vypol telefon a na firmu ani nepomyslel..poznam to, my sme mavali tiez perne dni velakrat..
Desmodka - ak sa mozem spytat, beries nejake vitaminy, alebo doplnky?bo ak nie, mohla by si skusit kyselinu listovu, ta sa dokonca odporuca uzivat 3mes.pred planovanym otehotnenim..alebo tie vitaminy pre tehotne..ja som uzivala calibrum babyplan - uzivaju sa pocas prvych 3mes.ale aj pred tehotenstvom..

lenuliatko

no ja by som niekedy marekovi prenechala jeden den menstruacie.ja mam taku bolestivu ze niekedy az odpadavam.raz sme tak boli na dovolenke spolu a nezvladla som to a odpadla som.behal somnou v naruci niekolko blokov do nemocnice...
no a stym fotenim.co ja viem.viem zeby to bolo krasne.vacsinou som vsak stala za fotakom ja.mne by sa to aj pacilo taka fotka s nasou malo v brusku...

DESmodka

lenuliatko a preco nechces dat marekovi take tie tehotesko jemne eroticke fotky?? alebo sa tak dajte spolu nafotit... sak ani nemusite byt nahati pritom... :) budes mat kraaasnu spomienku

DESmodka

no vies chlapi to maju moc jednoduche... spravia dieta aj pri tom si len uziju... rodit by nezvladli na to su padavky... vlastne oni nic nemaju take ako mi... dopriala by som im aspon jeden dem mat menstr alebo jeden den tehotenstva so vsetkym co k tomu patri... vzdali by to :)

lenuliatko

no hej jemu sa smeje zomna lenze on nerigal na zaciatku ani mu nebolo zle a ani sa nemusi pucit niekde s bruskom.uz by som malu mala najradsej v kociku alebo na rukach..a pritom vzdy ked som vracala tak mi od zaciatku hovoril urcite sa mi to podarilo urcite urcite :D

lenuliatko

no vidis.tak to je fajn.mne sa ale v tehotenstve vobec nechce hadat.som cela taka rozcitlivela zeby som hend zacala plakat.marek sa tiez nerad hada.vacsinou sa zacne smiat.a teraz este viacej lebo vraj vyzeram ked som rozculena ako taky maly slonik nasraty :D