Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

u nas je to tak ze svokra sa raz tvari ako nas ma rada a porom nam robi napriek.povedala ze ona nam pomahat s malou nebude nech sa o nu staram sama.mam pocit ze nechcela aby som s avydala za jej syna.marek je akoby som to povedala no proste su bohatsi a oni mali vysnivanu asi inu nevestu a nie mna.pripada mi to ako v stredoveku.moji rodicia niesu milionari ale vsetko co som mala museli vydriet vlastynmi rukami a nezacinali ako my dvaja so stavanim domu.muslei si poriadne zarobit.svokra chcela asi pre syna nejaku bohatu panicku.a ja nou niesom proste.a ked sme nabehli ze sa chceme vziat lebo uz sa nam nechce cakat kedy budem emat 24 a bude to spravne.ja som sa chcela vydavat mlada a neverim an povery ze nam to nevyjde lebo sme deti.ja som si prve dietatko chcela uzit este mladucka anie po 30.svokor je este fajn ale svokra proste nejako sa nemozeme.

dd

lenuliatko - nepoznam Tvojich svokrovcov, ako s nimi vychadzas, ale moja svokra je doslova proti mne..nemala nic proti mne dokial som s manzelom len chodila..jak sme zahlasili, ze sa ideme brat, tak som odvtedy ta najhorsia a aj ked sa castokrat tvari, ako neskonale nas ma rada a ako nam pomaha, tak inokedy na nas zas nahuka kvoli takej somarine, ze az..uz sa nad tym nerozculujem, nema to vyznam, trapim sa len ja..keby si vedela, preco ho teda hnali do roboty, tak by si to mala jasnejsie, ja takto aspon viem, na com u svokrovcov som :).

dd

ten pripravok, co si napisala Desmodka, nepoznam..ale tusim by sa mala dat kupit kys.listova aj samostatne, mam taky pocit, ze kamaratka ju brala velmi dlho(prve tehu skoncilo potratom a mala este ine zdr.problemy, tak jej to lekar nasadil)..ja viem akurat o tom calibrum babyplan a este centrum tusim robi nejake doplnky..skor by Ti ale asi vedela poradit gynekologicka alebo v lekarni..

lenuliatko

no tak snad ked ten cely cirkus okolo domu skonci tak sa dam aj nafotit...celkom sa mi ten napad paci :) :)aj marekovi sa to bude pacit urcite...on uz skor sa ma pytal ci by som nechcela nejake take fotky urobit :D ale som sa len zasmiala ze ano a zabudli sme nato :D

DESmodka

lenuliatko, ja raz ked budem tehotna tak urcite si dam take fotky spravit :)... to mozes mat pekny darcek k vianociam :)

DESmodka

pre dd.. no dva mesiace som brala pregnium, lenze ma z toho tam dole nenormalne svrbelo, som myslela ze som nieco chytila, ale ked som ich prestala brat tak to hned preslo, tak teraz neviem...

lenuliatko

tak ujz som mu to vcera vsetko vytmavila..povedal ze si to uvedomil ale az teraz pochopil ze vlastne ani nevie ako rychlo mala rastie.a ze ho to mrzi a uz upusto trosku z firmy.
ale povedal mni aj to ze to jeho rodicia ho trosku hnali do prace aby nieco robil.niekedy mam pocit ze chcu ist proti mne ti moji svokrovci.v jeden den su uplne suprovy a druhy proste odmerany a tak.blby pocit mam ztoho.ale aspon s marekom je to uz okey.dnes dokonca zvolal poradu na 2 aby o 4 bol uz doma :D tesim sa....

dd

veru tak..az teraz si to clovek uvedomi..ja som teda vzdy vedela, ze rodicia su pre mna doleziti a bola som stastna, ze ich mam pri sebe..ale teraz to vnimam este o to viac, ked uz zijeme samostatne, bez nich a ja sama som rodic.velmi mi chybaju, to s akou laskou vzdy popestovali dcerku, ako vzdy ochotne a radi pomohli, ako vzdy stali pri mne a pri nas..
tak sa teda s nim skus pekne porozpravat, ved dieta je poklad.aon urcite nie je ten typ, ktoremu by nezalezalo na rodine..podpor a povzbud ho a urcite sa Vam vsetko podari, aj projekt, aj si uzit dietatko!
zatial dobru noc, aj ja uz asi pojdem buvat, lebo som dost unavena..zelam krasne dni a hlavne bez stresu!a vela zdravicka :)

lenuliatko

no ved tiez si to myslim.tak ja sa snim skusim porozpravat.verim ze si to uvedomi ako aj vy dvaja ze babo si treba uzivat kym je male.potom uz fakt len puberta bude trepat a viac ju asi bude zaujimat asi co si oblecie ako to ze ma rodicou este :D
pounam podla seba.az teraz som si uvedomila ako velmi lubim svojich rodicou a aky su premna dolezity a ako som na nich hrda ze ich mam.
tak aj si uz pojdem lahnut.marek mi slubil ze ma pomasiruje predtym ako si lahnem :)tak si ho idme konecne uzit :)dobruuuuuuu

dd

no to verim, ze mate aj krasne dni :) ved ja my mame..ale proste rodina by mala byr prvorada..a myslim, ze ten jeden den, co by neskor podpisal aspon tie faktury, sa podla mna nic nestane..vies, ja hovorim, ze treba si to dieta poriadne uzit, kym je este male a visi na rodicoch..lebo cim je starsie, tym sa viac osamostatnuje..a ked na nom rodicia visia uz ked je dospele a chcu, aby sa tak spravalo, ako sa im paci a ako oni chcu, tak to robi len sarapatu..a ved predsa Marek nie je stroj, aby makal od rana do vecera a este aj cez vikendy a v noci..