Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

:) poznam to..netrap sa tym a ked Ti bude vraviet, aby si upratovala, tak jej povedz, ze jednak si na rizikovom a ak nevie, co to znamena, nech sa ide spytat gyndacky a jednak: "bordel v byte, statne dite.." kaslat na cely bordel v byte aj na vsetko menej potrebne..dolezita si Ty, aby si bola v poriadku a malicka!to ze jej vadi vsetko, ako mate zariadene a co si si povyberala je normalne..ja som od svokry dostala tanierovu supravu..ale hadaj aku?? :) nie taku, co by sa pacila mne, ale presne taku, aku ma aj ona schovanu v komore u nich na chalupe :).takze tak..ako nevravim, ze je skareda ta suprava..ale ja by som si ju asi tazko vybrala..hlavne sa tym netrap a nestresuj..to co opisujes moze byt tzv."materinsky komplex" :) a to nevyriesis.ostava len nic si z toho nerobit a nenechat sa "zotrocit" svokrou..pekny dnik Ti zelam :)!

lenuliatko

no presne to je unas...uvidim co bude ked tu bude mala..tvrdi ze nam nebude pomahat.ze ona si uz uzila prebalovania dost a v rukach drela plienky.a my uz teraz len sami luxus a len si uzivame.a stale mi vykrukuje ze nepomaham marekovi.ale ako mu mam pohahat ked som an rizikovom.uz to vsetko co robim je privela lebo by som mala len lezat a nic nerobit.stale ked pride knam domou kritizuje ze ako to mame zariadene ze sedacka sa jej nepaci lebo je oranzova alebo ze preco mame obyvacku spojenu s kuchynou.a voebc preco sme si prave vybrali podkrovny byt lebo to pre malu nebude dobre je to vysoko a bla bla bla.na vsetko ma nieco.nepaci sa jej ake taniere som si vybrala ani pohare.vsetko jej vadi.stale che aby som len upratovala.lenze ja nevladzem a nemozem tolko robit.hruuuza a des.nema ma velmi rada.jej marecek je najlepsi a ja som najhorsia asi.mam jej plne zuby.

dd

Lenuliatko - mas pravdu, problem je v tom, ze mame ich milovanych synacikov, ktorym naplanovali buducnost inak a mali v nej nevestu, aka by vyhovovala im a nie ich synom..ja mam tiez ten problem, ze moji rodicia sa cely zivot lopotia, ako vedia, moja mamka je krajcirka - cize ziadna vyhra a otec je elektrikar - pracoval na celkom slusnom mieste, ale velmi sa mu tam pokazilo zdravie a este k tomu min.roka v aprili dostal padaka..pracu co si nasiel ma sice 5min.od domu, ale nezarobi ani polovicu co predtym..zato svokor je Ing., zaraba dost slusne a svokra projektuje a robi tie zahrady..velakrat nam to uz vyhadzala na oci, ako sa oni museli driet a ze nemali ani na suchy rozok, zato sa ale teraz tak nesprava, mne to pride tak, ze mrha takmer kazdou surovinou, co jej prejde cez ruky..robi sa strasna dama a vyhovuje jej vysoka spolocnost, preto som ja jej nezapadala do planov - uboha dedincanka..tiez si pripadam jak v stredoveku..a o dietati tiez ani pocut nechcela..raz dokonca vyhlasila, ze preco sme radsej nemohli najskor dostudovat a potom si kupit dvoch psov ako dieta..a teraz sa o nas(resp.len o malu)ide potrhat, vyhadzuje mi na oci, ze jej dcerku ani do ruky nedam, ze sa s nou nemoze ani pohrat a ze ju vsetkym beriem z ruk, chcela by ju mat stale, dokonca jeden cas sa ku nej zacala spravat, ako keby bola dcerka jej decko..jak sme sa prestahovali na ich byt do mesta min.tyz.v pondelok, tak tu bola v pond.vecer, v utorok poobede, my sme u nich boli v piatok podvecer a v nedelu poobede..a ked sme v nedelu odchadzali, tak uz nas pomaly nahanala, ze aby sme prisli teraz na cely vikend..tak sme sa rozhodli, ze im to ideme zarazit..ja som povedala, ze nemienim o Betku nikoho ukracovat, takze pekne krasne to pojde na striedacku..jeden vikend k mojim rodicom, jeden ku svokrovcom a 1-2vikendy len my sami na byte, aby sme mali cas aj sami pre seba..nech sa na mna aj nastve, je mi to uz jedno..ta mi tolko naublizovala, ze keby o tom mam napisat telenovelu, tak trhnem tazke miliony :D

lenuliatko

aaaale ved co.kamarat ma priatelku uz velmi dlho.a nemyslim si ze tehotna zena by ho az tak vzrusovala a ked este nie je jeho :D nemal stym problem.ja trosku hej.ale my sme to tak urobili aby toho nevidel az velmi.a ved cooo...18 som uz mala.nech sa niekto obuje.uz tak sa obuli ked zistili ze som sa vydala v 18 a ze mi je tak dobre :D kaslem na ostatnych.aj ty s aodhodlaj a take fotky je to sranda :D

DESmodka

no ja mam tiez takeho kamarata, ale ja som tu odvahu nenabrala, predsa len je to kamarat :)
urcite su tie fotky peken, jaaj jak ti zavidim :) ale iba v dobrom :)
inak pockaj ako sa tu za chvilu niekto obuje...

lenuliatko

:D hej pokus by aj bol.ale mala nejako protestovala.tak ma kopala ze uz som normalne jej aj dohovarala.a kamarat ma odfotil ako drzim brucho a nieco jej hovorim.:) pekna fotka...stihli sme urobit len paru fotiek :)bol uplne nadseny.to vies ked uz nemas doma co robit yvzlecies sa aj pred najlepsim kamosom:D

DESmodka

lenuliatko ja som mala na mysli tiez take veci ze zobrat vnucatko von a tak... ona tiez tvrdila ze ked pridu na navstevu tak dobre ale viac nie... a dnes?? mala je tam cele vikendy lebo babka sa jej nevie nabazit, vyvolava ci moze ist mala tam...

lenuliatko

podla mna su svokri to najhorsie co moze byt na tomto svete....teda aspon vacsina ako pozeram.bojim sa vsak ze moja svokra naozaj splni co hovori a nebude mi pomahat.nie v takych veciach ze prebalovanie kupanie a take .to zvladnem a chcem to robit sama s marekom.ale myslim take ze napriklad niekedy malu postrazit lebo casto chodime na firemne akcie alebo snou ist vonku aby sme si mohli my ododychnut s marekom trochu.podla mna sa snou bude bavkat len ked pridem ek nim alebo oni knam ale inac nic :(

DESmodka

baby, podla mna su svokri preto take harpie, lebo mame ich milovanych syncekov... aj u nas je to tak nebojte... pred nim je ako anjelik ako nahle sa vzdiali tak je z nej riadny certisko... este ze tam moc nechodime :)...
lenuliatko to su len reci ze sa nebude starat, pockaj prva bude cakat kedy uz moze, viem co hovorim..
dd, ja som googlovala nejake vitaminy a mne naslo len toto :)