Nebavi ma zit!

Príspevok v téme: Nebavi ma zit!
mimmi

uz dalej nechcem zit!!!nemam preco!!!!vsetky moje sny sa zrutili!!!!nikoho nemam!!!!!rodicia ma neberu vazne!!!!moj brat ma nenavidi....a tym padom aj ja jeho...nechcem uz zit....ale bojim sa umriet.....mozno ze raz ma ten strach prejde....a preto sa chcem rozlucit s vami vsetkymi aj ked som vas asi nepoznala...zite dlhy a krasny zivot!!!velakrat som chcela utiect z domu a to uz ako 5 rocna!!!!!a chcela som velakrat umriet.....tak zbohom!!!!!

jela

Ano, ano, poznáme to. Začne to depkou a končí sa to samovraždou.. väčšinou. Tak hajde k psychiatrovi, to zaberie viac ako nejaké vŕtanie sa v problémoch. No a potom šup na psychoterapiu do "blázinca",verte, mne to pomohlo. Mne vypumpovali žalúdok, a keď som tam na to ARE gracala, tak som si povedala, že raz aj tak umriem, a je tu predsa ktosi, za koho zodpovedám. Som rada, že ma vtiahli späť, aj keď život nie je ľahký. Spoznala som totiž mnoho úžasných ľudí a zažila veľa krásneho. Snažte sa nájsť na sebe a na vlastnom živote niečo pekné, najprv to budú len kvapky, ale verte, ono sa rozprší, trpezlivosť ruže prináša. A keď príde kríza, MUDr. je môj najsamlepší kamarát a v pohode pôjdem znova a terapiu, lebo život mám len jeden, a rada ho žijem. Nie kvôli mame, škole, práci, frajerovi, alebo aké majú ľudia dôvody, ale kvôli sebe. Známky v škole sú dôležité, vzťahy sú dôležité, iste, ale riešenie je vždy. A práve preto musíme žiť, aby sme to poriešili, lebo keď budeme studení v hrobe, sotva niečo niekde "vyžehlíme". Tak sa držte.

mimka

zomriet som xela aj aj,ale prisla som na jednu vec. Zivot je prilis kratky na to,aby som sa o nho dobrovolne pripravila!!!

borki

sews mimi no ja som mal asi w pondelok tiez tak eskloni ye sa zabijem uz som stal na okne na internatea uz som bol rozhodnutiy ze skocim ale w tom mi mama zawolala akobz wedela ze co chcem urobit asi to bol osud alebo ja neviem co .... som jej powedal ze nech si na mna nezvika ze uz dlho tu nebudem... on ami nato povedala ze sa ti oplati zit ale je newiem nenawidim swoj ziwot urobil som blbosti s kamosmi a teraz ma nenavidia wsetci aj ked ostalo par kamosou ale som posral ziwot jednemu a tym padom aj mne a je to na... som sa stretol s mojou holkou a porozprawal som sa s nou a pozrela na mna zo zaslzawenymi ocami a sa ma spitala ci bi som jej to urobil ja som stichol a som bol dost mimo ale to uz preslo ale najwiac by ma sralo ye moja mama bi to asi uz neprezila pred 4 rokmi stratila manzela cize mojho otca a skoro to neprezila a newiem ako by zareagowal kebi jej niekto zawolal a powedal ze was syn sa zabil... ale tato skutocnost ma aj tak neodraza k smrti newiem co by sa tim wirieesilo ale ja bz som mal pokoj to je jedina wec ktoru chcem mat klud takze wela stastia

veronika

kazdy ma v zivote obdobie kriz,ktore musime prekonat a mnohokrat mame pocit, ze sme si ako tak poradili a otrapili sa s jednou az zasa druha na riesenie.Ja ked som bola teenagerka, bola som velmi casto depresivne ladena, casto som lakavala ake nestastie mam v ziovote.bola som dost uzavreta do seba.teraz mam 27 rokov a nasla som zmysel svojho zivota aj svoju zivotnu lasku.proste som sa vybrala pracovat do zahranicia, chodim do skoly ucit sa jazyk , nasla som si super kamosky a aj lasku.som spokojnejsia, i ked ani teraz to nie je idealne.ked sa tak pozriem hlavne na moje teeenagerske roky, nad cim som sa trapila, teraz sa mi to zda byt malichernost a aj si priznavam , ze mnohe som si sposobila sama.svojou povahou, /uzavretost, hanblivot/co si vsak nemozem vycitat, kedze som taka ako som.snazim sa to kompenzovat a hladat v zivote pekne veci a nezapodievat sa s vecami zlymi ahlavne takymi co nemozem vyriesit.ak mas pocit,ze ta nic v zivote nebavi,a ze si stale nenasla co hladas, najprv sa uisti ze vies co chces a odporucam tiez nejaku radikalnu zmenu, napr.vycestovat.pa.vela uspechov.

tereza

vsetci ktori tu pisete ze sa vam nechce zit pridite sa pozriet k nam do zariadenia kde su postihnute deti a dospeli a ked uvidite kolko maju energie a lasky urcite vas to prejde.zivot nieje len o tom ze chcem vsetko mat a ked nemam tak sa zabijem...treba sa snazit davat aby to co nemam ja mohla som dat aspon ostatnym.drzim vsetkym palce

radostnik

Ahojte.Rad si precitam tieto riadky a najmä ak niekto napise ze sa mu nechce zit.Nie som najmladsi ani nie stary dedo.Prosim ta co to pises,že namas chut do zivota.To prvy problem ta zlozi na kolena.Co budes robit az ta sklamu prve lasky ak ta podvedie muz a nie raz,ak pridu deti a rozne ich choroby.Tak deti rastu.V praci sa stretnes s ticickami problemov a skoro kazdy ti podrazi nohy a to si zakazdym budes brat zivot ze ta to uz nebavi.Precitas si niekedy aj iny clanok ako napr s ake zdravotne problemy maju zeny a to si ma kazda zobrat zivot?Holka moja mila pozri sa do zrkadla a co vidis ustrachane dievca co sa boji sama seba?Kazdy z nas ma svoj tzv.kriz co musi niest so sebou cely zivot,pady,sklamania,neuspechy a pod.vies to je zivot,az budes matka a pozries sa do ociciek svojho dietata,pohladis ho po hlavicke,pofukas ranku co si tisickrat urobi ked spadne a pod.tak si povies ze to vsetko stoji zato,ze sa oplati zit,ze to vsetko ma zmysel a len sa usmejes nad tym co prezivas teraz a snad si spomenies na cloveka co ti napisal ze zivot je nadherny a zi tak ako by si mala zajtra nadhernu spomienku na dnesok na to co si prezila.Miliony ludi vo svete ziju v biede v obrovskych chorobach co mi vobec si to nevieme ani predstavit a vies co ich drzi nad vodou zajtra to bude lepsie dostanem sa z toho a len teraz momentalne sa citim pod psa.Maj sa pekne a napis nieco povzbudzujuce ako si sa dostala z toho.Ahoj

ika1515

mimmi-ahoj mimi teraz viem naozaj ako sa citis pretoze toto secko ako hovoris som prezila a nie raôz naozaj uplne ta xapem aj ked mam len 16 r ,tak som v zivote urobila tolko xyyb ze by som mohla napisat knihu naozaj:(..a posledny krat som toto co ty prezivala asi pred 2 mesiacmi a bolo to hrozne ked cely den places a neves co mas robit:(..bojis sa smrti a xces juô to je moj pripad aale zatial som uz 2 mesiace v pohode a dufamze sa to tak skoro nezmeni:(..teraz v lete sa miodstahovala naj. kamoska na druhy koniec SR aaa ja som skoro zdoxla:(..hrozne ale dostala som sa z toho a to len tak ze ona mi pomohla pretoze to co som ja zazila zazila aj ona vsetko co som v zivote urobila zle mi na to doma prisli no a ta kamoska ma naucila:"vsetko zle je na nieco dobre"..tak naozaj stale ked sa nieco stane mysli na toto naozaj ja ti prisaham ze vem ako sa citis pretoze som to uz zazila na vlastnej kozi a nieje to prijemne ale som tu a zijem a som stastna..naozaj prosim pouvazuj nad tym ja som myslela nad tym ze by som si sla ku psyxologicke predpisat antidepresiva aa asi by sa mi zivot potom zdal krajsi ale este som nebola vyskusaj!!!mozno pomoze potom daj vediet:P..paa..

unamuchacha

Akoze aj mne sa niekedy stava, ze sa mi nechce zit a chcem umriet, ale treba ist dalej a nedovolit nikomu a nicomu, aby vas oberalo o zivot. Zite naplnajuci a plnohodnotny zivot!!!

Ivka 1

Neboj sa. Rodičia to prežijú. A prepadnúť na pol roka nie je až taká tragédia. No v druhom polroku sa musíš
viac snažiť.A hneď od samého začiatku.
Trošku si ver. Uvidíš,že to zvládneš!

DJ HiDe

zakerackape, presne takyto osud som mal v zaciatkoch dospievania, zivot vie byt niekedy <>a, a prekonat sa to da len nerozmyslanim nad tym a najdenim si cinnosti, ktorej by si sa mohol venovat..