Nebavi ma zit!

Príspevok v téme: Nebavi ma zit!
mimmi

uz dalej nechcem zit!!!nemam preco!!!!vsetky moje sny sa zrutili!!!!nikoho nemam!!!!!rodicia ma neberu vazne!!!!moj brat ma nenavidi....a tym padom aj ja jeho...nechcem uz zit....ale bojim sa umriet.....mozno ze raz ma ten strach prejde....a preto sa chcem rozlucit s vami vsetkymi aj ked som vas asi nepoznala...zite dlhy a krasny zivot!!!velakrat som chcela utiect z domu a to uz ako 5 rocna!!!!!a chcela som velakrat umriet.....tak zbohom!!!!!

ach....

Ahoj ruti sa mi cela skola v stvrtok pisem z matiky a ak nenapisem ...prepdnem co mam robit som v rozpakoch bojim sa a doma ma zabiju a ja ....nechcem prepadnut :( a ucim sa a astale mi to nejde ..chcem sa ucit ale .....stale mam zle znamky :( pomozte

zakerackape

ja mam tiez podobny pripad .. nemam az tak vela kamosov ale v poslednom case sa mi vsetko ruti .. rozisla som sa s clevokom ktoreho lubim viac nez svoj zivot,moja naj kamoska s kotorou sa poznam uz 9 rokov a mam hu moc moc rada sa so mnou pomaly prestava bavit nasla si s nicoho nic druhu naj kamosku a mna uplne odpisala .. dalsie moje dobre kamosky si nasly ine partie a ja som ostala uplne sama .. byvam len s mamou lebo otca nemam a stou sa v poslednom case stale hadam a citim sa byt uplne sama .. ale verim ze pride den a vsetko zle sa na dobre obrati .. moaj treba si verit

matus

Ak dokazete niekoho za den rozosmiat vas zivot ma zmisel!Ak chcete abi som vam pomohol napiste mi na mail Mat.Puk@seznam.cz

lilly

Kazdy clowek je silny...kazdy!tak prestante s takymito recami..je to sebecke..ved kolko ludi by smutilo,kolko ludi by plakalo...podla mna statsie spociva v aktivite,tak si najdite nieco,co by vas bavilo a zamestanlo.z osobnej skusenosti viem,ze ked sa nudim,tak sa niekedy zamyslam aj nad vecami,ktroe by som v zivote neriesila a vobec sa nimi nezaoberala.prosim vas!.siahat si na zivot je nieco hrozne.Boh dal ,aby sme zili,Boh chcel,aby sme zili.on ma prawo,nam ten zivot aj vziat.tak sa prosim vzchopte a najdite si nieco,preco zit...

mina161

Uz ma nebavi zivot vsetko sa mi ruca chcem sa zabit ale viem ze tym ublizim vela ludom ale uz nechcem zit vsetko sa kazi vsetko ja uz nevladzem .