Nebavi ma zit!

Príspevok v téme: Nebavi ma zit!
mimmi

uz dalej nechcem zit!!!nemam preco!!!!vsetky moje sny sa zrutili!!!!nikoho nemam!!!!!rodicia ma neberu vazne!!!!moj brat ma nenavidi....a tym padom aj ja jeho...nechcem uz zit....ale bojim sa umriet.....mozno ze raz ma ten strach prejde....a preto sa chcem rozlucit s vami vsetkymi aj ked som vas asi nepoznala...zite dlhy a krasny zivot!!!velakrat som chcela utiect z domu a to uz ako 5 rocna!!!!!a chcela som velakrat umriet.....tak zbohom!!!!!

ehm

ani mňa nebaví život... každý deň čakám kedy bude už konečne ten posledný a stále nič, prečo vždy umierajú nevinní ľudia a my čo chceme umrieť tu musíme byť...prečo je to tak?

alzbee

Žužanka: ziadny teenager temer nikdy nema peniaze!:)) jedine co (stari) rodicia daju alebo ked si na brigade zarobi...ja mam 20 a tiez som bez brigady. Ale je to moja chyba, lebo mala som si ju zacat hladat uz pred prazdninami a nie teraz:(( a samozrejme, nikoho to nebavi byt bez penazi, pretoze peniaze hybu svetom a davaju cloveku velky pocit slobody...

žužaňka

ahojte ja tiež som toho názoru, že sa oplatí žiť, ale ani ja nevládzem tlačia ma peniaze , ktoré potrebujem ,ale mám len 16 takže skoro nikde ma nechcú prijať.CElý život na tej istej lodi už ma to nebav´ale zmysel života musí existovať

sisiiiiii

skús psychiatra ked ti nepmože ani on na pubertiacku hlavu a také hluposti daruj aspon pred tym orgány. nech takým ludom ktorý každý den bojujú o život a vedia si ho vážiť pomôžu. len dúfame že ked im ich transplantuju nedostanú z toho tovju hlupost

ChanceToBe

ja maaam depky dennodenne ... raz to je silne inokedy slabsie ... a anezabijam sa pre to ... zivot ide dalej mne tiez nikdy nic nevychadza ako by som chcela tiez maaam sice dobry vztah s rodicmi ale su trosku ineho typu ... ja maam ine priority ine nazory a v tomto s a nezhodneme a co teraz kazdy je iny ... s mojou sestrou s atiez kazdy den hadame aa predsa ju lubim ... kazdy den sa daco dosere a som tu ... ked pride moj cas zomriem AMEN! aj depkami som rada na tomto svete ...

katka krátka

Tak si nemali robiť deti, sú nezodpovedný a najskôr boli vychovávaný podobne ak nie horšie. A taktiež aj ich deti terajšie pokiaľ si neuvedomia, že správanie ich rodičov je zlé najskôr budú vychovávať svoje deti v tom istom duchu ako boli vychovávané oni

katka krátka

Podľa mňa taká téma ako nebaví ma žiť, ani nemal vzniknúť. Načo dávate priestor takýmto veciam. Prečo nespraviť tému prečo žijem alebo podobné. Za chvíľku tu vzniknú dokonca stránky zabijem sa, nabaví ma žiť a podobné. Toto chcete? Sú to hlúpe problémy za ktoré môžu rodičia. Jediné čo by stačilo je si sadnúť večer k tým deckám a trošku sa porozprávať. Nak si rodičia uvedomia, že majú deti, nie kašľať na ne. A nak si konečne deti uvedomia, že svet sa netočí len kvôli nim. A prestať s podobnými pretvárkami, že rodičia sú trápny a radšej sa vyrozprávam cudzím. Kto ťa pochopí viac než tvoja krv. Všetko je o vzťahoch rodič dieťa. A tý čo majú námietky, to isto nemajú v poriadku v rodine a sú na tom podobne, neschopný otvoriť si ústa a rozprávať sa na rovinu. Radšej to budete v sebe dusiť a potom to rozprávať kade tade. Neskutočné čo sa tu deje. Platí pre mimku a podobné osoby.