Nebavi ma zit!

Príspevok v téme: Nebavi ma zit!
mimmi

uz dalej nechcem zit!!!nemam preco!!!!vsetky moje sny sa zrutili!!!!nikoho nemam!!!!!rodicia ma neberu vazne!!!!moj brat ma nenavidi....a tym padom aj ja jeho...nechcem uz zit....ale bojim sa umriet.....mozno ze raz ma ten strach prejde....a preto sa chcem rozlucit s vami vsetkymi aj ked som vas asi nepoznala...zite dlhy a krasny zivot!!!velakrat som chcela utiect z domu a to uz ako 5 rocna!!!!!a chcela som velakrat umriet.....tak zbohom!!!!!

Genifer

ani mna nebavilo zit...mama po mne len zjapala a nadavali mi,stratila som svoju lasku a svoju najlepsiu kamaratku.Bolo to vsetko na......
Stale som si hovorila,ze ak sa zabijem,tak budem zbabelec,lebo svoje problemy nebudem riesit ale od nich jednoducho odijdem....ja nie som zbabela a preto zijem.Keby si nemala problemy tak o com by bol zivot?

ivanah

mila moja ty asi vobec nevies co je to v zivote stastie a preco sa oplati zit.neviem kolko mas rokov ale jedno viem isto ze raz sa budes hambit za to ze si vobec taku kravinu povedala.zivot je nadherny aj s prekazkami a mozu sa prihodit veci ktore ta budu mrziet a zozierat v zivote daleko viac ako problemi ktore mas momentalne!!!!!!!!!!!!§

maliar

Ahoj,co mam urobit aby som mohol zacat zit plno hodnotny zivot bez problemou?Stale som len na dne a ked konecne nieco vide no nepotrva to dlho a zas len som na dne.Uz ma fakt to nebavy.

WASHING MACHINE

NAJPR SI VYPOCUJ MOJ ZIVOT A POTOM MI POVEDZ ZE CI NEMAS PRECO ZIT.4.januara MI VOLALA MOJA HOLKA A POVEDALA MI ,ZE JEJ OCO A MOJA MAMA MAJU POMER.MAM CHCELA PREDOMNOU UROBIT DIVADLO,ZACALA MA KLAMAT,ZE MOJ OCO MA PROBLEMY S MAFIOV,...POTOM SA MI OCO PRIZNAL ZE JE HOMOSEXUAL.A AKOBY NEBOLO VSETKEMU DOST,ESTE STALE SU SPOLU A KAZDY SA TVARI ,ZE NIC.JA MAM DEPKY,NEDOKAZEM CITIT PROSTE KED SI POVIEM ZE LUBIM MOJE DIEVCA,NECITIM TAKE TEPLO,KED SI POVIEM,ZE MI NAPRIKLAD ZOMRIE BABKA NECITIM STRACH,KED MI MOJE DIEVCA POVIE ZE MA LUBI NECITIM STASTIE.NEVIEM CO JE SO MNOU MAM ASI DEPKU.TAKZE MOJA MILA,UVEDOM SI OCOM JE ZIVOT,ZE SA OPLATI ZIT,KED ZIJEM JA TAK TY MUSIS DUPLOM

katka3110

Milá Mimmi, to čo tu píšeš, že nechceš žiť, je strašné. Chápem to, aj ja som bola pubertiačka, a mala som takú myšlienky, ale len jediný raz som to vyslovila a vtedy ma moja mama zobrala za ruku a povedala mi, poď, pôjdeme na onkológiu, aby si videla ľudí, ktorí sú odsúdení na smrť, hoci za to nemôžu, ako veľmi chcú žiť, a urobili by pre to všetko, len aby mohli privítať nový deň, napriek bolesti a utrpeniu, ktorým sú vystavení. Zamysli sa nad sebou, môžeš v živote stratiť všetko, lásku, priateľov, ale kým žiješ, vždy sa to dá napraviť a vždy je nejaké východisko. Držím ti palce.

DJ HiDe

zdochlina, boze, a co keby si radsej poradila, ako tomu predist, namiesto toho, ze niekoho urazas, hm?
zivot ti este neukazal svoju temnu stranku, co mozes byt na jednej strane rada, no minca sa moze obratit, a ukazat ju aj tebe, a az potom pochopis, o com tato tema je...
ja s tymito ludmi sucitim a plne im chapem, pretoze nie kazdemu bolo sudene dostat od zivota len stastne chvile a najlepsou prevenciou proti opacnym stavom je vyhovorenie sa...aspon, ja to tak vnimam..