Nebavi ma zit!

Príspevok v téme: Nebavi ma zit!
mimmi

uz dalej nechcem zit!!!nemam preco!!!!vsetky moje sny sa zrutili!!!!nikoho nemam!!!!!rodicia ma neberu vazne!!!!moj brat ma nenavidi....a tym padom aj ja jeho...nechcem uz zit....ale bojim sa umriet.....mozno ze raz ma ten strach prejde....a preto sa chcem rozlucit s vami vsetkymi aj ked som vas asi nepoznala...zite dlhy a krasny zivot!!!velakrat som chcela utiect z domu a to uz ako 5 rocna!!!!!a chcela som velakrat umriet.....tak zbohom!!!!!

priateľ

Ahoj MIMI!
Počuj neblázni! Nikdy nie je nič až také hrozne, aby sa to muselo riešiť takto. aj ja som tým prešla, tiež som mala podobné myšlienky, ale ver mi som šťastná, že som to nespravila. Život neprináša len radosti, ale aj smútok, trápenie. Všetko to patrí k životu. Uvidíš za nejaký čas, keď sa všetko vyrieši, tak si povieš, že tento svet je krásny. Veď život je len jeden, preto je tak vzácny a krásny. tak si sadni k tej klavesnici a odpíš(-:

matilda

mimmi neblázni koľko máš rokov, keď takto píšeš?! Keď som bola mladá tiež som mala myšlienky bláznive, ale som rada že som teraz tu! Život je krásny ver mi pomôžeme ti napíš ako prosím. . .