Sú aj malé prsia vzrušujúce?

lil91014

tak podla mna nech dievca ma mensie ,než by mala chodiť s takymi velkymi ja .... mne sa take vobec nepači .....potom vyzera ako lahka

lilien

som mala komplexy jak svet ked som zacala chodit so sucasnym priatelom...ked som sa prvykrat pred nim vyzliekla povedal, ze mam nadherne prsia /naa co som sa zacala smiat pretoze nosim podperu 70B/ a povedal, ze jemu sa take pacia a nevie, co by robil s vacsimi :)

alz-bee

Ja mam zase opacny "problem"...mam prsia velke. A na jednej strane dakujem prirode, ze obdarena som, ale nie je ani s nimi zivot az tak lahky. Ano, uznavam-davaju mi sebavedomie. Ale: mam neskutocny problem kupit si podprsenku, ktora by mi ich fakt dobre drzala. ked si nejaku skusam, tak v kabinke len skacem, naklanam sa dopredu, ze ci mi z nej nevylezu. Pri tanci, vyliezani z vody stale musim sledovat, ci mi nevyskocili, furt si len podprdu napravovat..Ked si chcem lahnut na brucho, tak stale si ich musim upravovat tak, aby ma netlacili. Ked si lahnem na chrbat, tak sa mi "rozleju" na vsetky svetove strany. Sice cvicit mozem, ale pevnejsie zrejme nebudu, kedze aj gynekologicka mi povedala, ze su velmi zlaznate. Takze mozem aj ocakavat, ze postupne mi zacnu ovisat...po porode uz ani nehovorim. Teraz tu nechcem provokovat a ani nic podobne, ze vy sa tu stazujete, ze prsia nemate a ja sem pisem, ze mam. len vas chcem podporit, aby ste si z toho velku hlavu nerobili, lebo vzdy ma vsetko klady aj zapory. Ani neviete, ako rada by som si bez problemov a uvolnene zabehala. Ale to sa s velkymi prsiami neda. Ale najdolezitejsie je to, aby sa mal clovek rad, aby si veril a ked je spokojny sam so sebou, tak aj ini ludia sa na vas tak divaju. A sice na kazdom sa najde nejaka chybicka, ale tu casto prekryva nejaka vynimocnost. A tu vynimocnost treba na sebe zvyraznit a nedostatok je hned zakryty:-))

indiánka

Mám malé prsia, prsúlčatá dá sa povedať :D, dokonca jedno si kedysi povedalo že nenašlo zmysel v raste a zaostalo.. Cítila som sa kvôli tomu vyradená, keďže masmédia okolo propagovali prototypy pŕs 3-4 a pochybovala som o som svojej ženskosti.. Hm, tak som prestala pozerať TV :D Ale hlavne, zamerala som sa na iné veci - intelekt, umenie, úprimný úsmev, rétoriku..:D ;) Nepatrím k silne sebavedomým ženám, ale bolo zaujímavé vidieť,že keď som prechádzala cez mesto, v jednoduchých šatách, bez podprsenky, s postavou akú mám - už predstavené malé prsia, obdarené pozadie, zvláštna celková asymetria atd ale s akýmsi pocitom sebalásky, mnoho mužov prejavilo úprimný tichý i hlasný záujem, výrazy očarenia, ponuky lásky hihi... a skutočne nie som ikona sebavedomia :D.. Asi je to potom naozaj o niečom inom žienky.. Nečítam v mužskej mysli,ale mám pocit, že je dosť mužov, ktorí radšej pre vzťah uprednostia duchaplnú milú ženu, ako sexi číču, ktorá nevidí ďalej než za zátišie svojej kozmetiky, nie? ;)Nesklamte :D ... A na záver.. Je nádherné byť jedinečná, a najmä ak zo svojej chyby (neriešiteľnej) dokážeme urobiť niečo krásne.. V prvom rade musíme milovať sami seba, nájsť sami svoju hodnotu, nečakať že nám ju určia ostatní.. Užívajme krásu dňa :P

jezisi

Ja si uz myslim, ze su skor diskriminovane baby s vacsim poprsim, pretoze tolko tu uz branite tie maloprsne baby, az je to trapne, sorry :-D

dfghjnkm,l.-

kiksy, trochu som nepochopila tvoj prispevok resp. protirecis si, pises ze by ti to nevadilo, no na druhej strane "len nech nema ako lentilky".....ja len by som dodala ze poznam niekolko dievcat, ktore su pekne, naozaj velmi pekne, stihle, inteligentne len maju male prsia..a co, myslite ze su kvoli tomu diskriminovane? absolutne nie..skor je to o tom, ze ak sa zena sama sebe nepaci, ma komplexy, tak si mysli ze aj okolie ju tak vnima

kiksy

"Sú aj malé prsia vzrušujúce?"
Odpoved znie "NIE!", aj ked zalezi, nakolko male. Prsia nemusia byt giga, aby boli uzasne. Ale nejake musia byt, musia mat tvar, musia ukazat v podprsenke. Male prsia su o nicom, ale nikdy by sa baba nemala sudit na baze prs a nikdy by mi nevadilo, ak by moja vyvolena nemala velke. Keby to vadilo jej, to je ina vec, mne zarucene nie. Len nech nema ako lentilky.