Sú aj malé prsia vzrušujúce?

technécium

no ja mám asi najmenšie prsia z vás baby a teda poviem vám, ja som sa za ne nikdy nehambil, ja nemám kuva ani 1, len bradavky, ale dokážu vzrušiť, hamba nehamba čo už odje.em sa, že mám len bradavky, ale symetrické

niuna

tak ja mam ledva 2 .. co su podla mna male. hanbila osmsa vyzliect pred priatelom. lenze ma takprescvedcil ze teraz sa pred nim nehanbim vobec, podla neho a pre neho . su vraj dokonale a stale basni o tom ake ma telo a pritom niesom ziadna modelka ale ani moletka. som tama normalna s vacsim zadkom troska brusko. a to sa mu vraj tiez hrozne paci a zakazal mi aj cvicit. predtym mojmu byvalemusa tiez pacili prsia a brusko.. a kedze sa mu pacia tak nemam problem, aj ked osm to dlhy cas nevedea ochopit a dlhy cas som sa hanbila pred nimprezliect.. ale teraz viem ze existuju chlapi kt sa pacia aj male prsia. a ano radsejmensie ako vele vychane cecky ktore budu po porode o 3 cisla vacsia.. no.som spokojna s tym co mam. aj ked niekedy si zelam mat o ciselko vacsie, ale ako ma pan bo stvoril za to uz nemozemaj ked obcas mam take mensie komplexy este.ale prsia niesu najdolezitejsia vec na svete pre m uzov. iba zakomplecxovany pako ktoremi ide len o vyzor a rozum nikde. tot moj nazor

niekto

ako presne proste si mala smolu na debilov nieje dovod zostat doma nestastna ze ako vyzeras ...

okrem toho male su naj O:-)

palacinka

tu ide jednoznacne o sebavedomie!! pokial sa sama sebe pacis a vazis si samu seba, moze ti byt jedno co ti kto povie (teda okrem partnera) a ak aj partner ti povie ze "male prsia su hrozne" tak asi ta nema dostatocne rad, a urcite to nestoji zato aby si si nicila zivot s takym blbcom, ktory si ta nezasluzi...ale sediet doma len kvoli tomu co povedali dvaja chlapi?????snad nezartujes

skovecka

mne sa sice male prsia nepozdavaju niezeby sa mi nepacili ale chybaju mi :) ale myslim si ze je plno chlapov ktory su vylozene na male takze to nieje problem...

samanta

vsetky dievcata/zeny sa nikdy nestretli s tym ze by ich partner hovoril nieco skarede na ich male prsia...ja mam jednotky, a moj (chvalabohu uz) EX mi 5 rokov hovoril ake su male prsia skarede a ze musim ist na plastiku a ze to vyzera strasne, nehovoriac o tom ze mam velky zadok a podobne. Uz som mimo neho 2 roky, ale stale si pripadam hnusna, skareda, mam komplexy s prs a postavy, nedokazem nadviazat ziadny vztah. A posledna one-night sa len smiala ze ake mam male prsia ze ich nevie ani najst a to taktiez ma utvrdilo v tom ze...mam 24.Ale uz sa NIKDY NIKDY NIKDY pred ziadnym muzom nevyzleciem. Radsej budem sediet sama doma, co aj robim, muza uz nikdy viac!

hmmmmm

caute baby..no ja som doteraz mala nulky a poriadne komplexy.. teraz som tehotna a mi o nieco podrastli.. ale moj priatel vzdy hovoril ze jemu sa pacia viac malinke ako velke ovisnute.. jeho byvala mala D-cka a vraj jej viseli po pas.. tak aspon uz niesom zakomplexovana.. inak aj podprsky s vypchavkami vedia zdvihnut sebavedomie;-)

to m-p

S ovisnutymi prsiami sa ale vzdy da nieco urobit! Posilnovanie prsneho svalstva, rozne pripravky (z lekarne!!) Zvacsit sa nedaju, ale s ovisnutostou sa da bojovat. A velke bradavky? Pri vzruseni sa ti aj tak zmeni tvar, zmensia sa a napnu. Cize nemaj boja a snaz sa, aby na tebe tvoj princ mal co milovat co sa tvojej osobnosti tyka. Prsofil by ti bol aj tak na nic.. :)