Sú aj malé prsia vzrušujúce?

Heinz-klátil

lucy333 - to máš pravdu ale take trojky a trošku väčšie ,,pozadie,, aby bolo za čo chytiť tak to tiež nie je zlé.

lucy333

male prsia su omnoho citlivejsie ako velke lajdaky a posobia mladistvejsie ako tie s vacsimi co vyzeraju ako matky 4deti, mam 1-2jky, som vychudnuta takze ked maju baby tam hore vela tak maju aj tam dolu na zadku takze ziadne modelky
radsej budem mat postavu modelky to sa viac paci muzom ako kopa hnoja na sebe

maulienka

no ja tiež nemám najväčšie ale mojej láske sa to páči a veľmi..a náhodou stále hovorím, že je veľa vecí ktoré sú ženské napríklad dlhé vlasy...a to je len jedna vec..tak prečo robiť paniku..áno niekedy som mala komplexy lebo aj ked som si kupovala podprsenky s vystužou ni nebolo vidieť ale teraz to je inak....možno sú väčšie alebo som si proste našla podprsenky v krorých vyzerám ako ostatné holky a niekedy tam na hrudi aj niečo vid no

januskajaaa

JA mam praveze prsia stvorky a priatel je spokojny a nevadi mu to a pri sexe je to lepsie s vacsimi da s aviac toho vyskusat,-)

Kika:)

Ahojte možem jednu blbú otázku??Ak nosím podprsenku 75B, a obvod pŕs mám 88cm, kolkátky mám prsia?Niesú moc malé?hmm?Budem mat 17...Dakujem...Chcem seriozne odpovede nie nadávky, že som sprostá vopred dakujem:-)

tomiboy

ahoj ahoj.
Mne sa napr. pacia zeny s malym poprsim.
Pripada mi to velmi rajcovne sexi a vzrusive. pacia sa mi zeny s velkostou prs 1 max 2.

kiiki na

Ako je možné že ja som to nikdy niako neriešila? Mám veľkosť A, a nikdy som sa za to nehambila, preboha, veď každý sme niaky. A myslím že chlapi, ktorým ide s väčšej časti o veľkosť pŕs, su na nič!!!

bubina

lil91014 prepac ze som taka trufala a budem ti oponovat.. ale ja mam prsia velke... a nepripadam si zrovna ako lahka... muzom sa to paci... vidim tie pohlady.. somstastna ze ich nemam male.. asi by som mala komplexy.... a tiez sa s priatelom mozem len tak vycapit na postel.. a necham ho nech sa hra.. pretoze sa mu pacia..... niekomu sa pacia take a niekomu take.. je to rozne...