Sú aj malé prsia vzrušujúce?

m-p

no vám sa to hovorí...bola by som rada, keby som mala "iba" malé...ale ja okrem toho, že sú malé sú aj ovisnuté a mám dosť veľké bradavky...je to nechutné!

cici26

ja mam tiež male prsia a kedysi som z nich mala dosť komplexy ale ked som videla ako z nich niektori moji partneri boli paff tak som si ich celkom oblúbila...:))

lilu301

môj priateľ miluje menšie prsia,ktoré mám mimochodom aj ja,takže som spokojná,ale u každého chlapa to je individuálne:)

smejo4ja

Ja sa nemôžem pochváliť krásny výstrihom ako iné ženy. Ja mám malé prsia a mala som s toho komplexy kedysi,ale teraz už nie....môjmu priateľovi sa páčia také aké sú nie raz mi povedal ,,malé ale šikovné",nešlo mi do hlavy prečo je paff s mojich malých pŕs ale potom so si uvedomila že na veľkosti nezáleží možno malé sú krajšie ... predsa to nie je najdôležitejšie

akinom007

jasne ze su, kazdemu chalanovi sa paci nieco ine, jednemu sa pacia mensie, inemu zas vacsie, ja mam 70/B
vzdy a vsade sa najdu aj taki chalani ktori obdivuju mlae prsia

mironn

ahojte objednala som si tabletky prsia extra plus chcela by som vediet či naozaj pomahaju a či nemaju nejake vedlajšie učinky prosim vas odpište mi na moj meil MIRONN2204@azet.sk dakujem a dufam že mi poradite tak ahojte