Sú aj malé prsia vzrušujúce?

liana01

ludiaa kluud, ved to je to!! skutocne modelky sa nepotrebuju chvalit ze nimi su! skutocne vystudovani ludia s titulom sa tym tiez nechvalia! nechapete to??
ved toto je len jedna uboha holka ktora sa nudi a chvali sa tym, cim v skutocnosti vobec nieje! mozno je to akurat tak jej sen!...ved to tu moze hociktora krvopotne presviedcat ze je modelka a pritom nieje nic! chce sa len ukazat aka je super, ale prave ludia co su studovani nemaju taketo zmyslanie..poznam dost ludi s titulom a chovaju sa inteligentne, jasne ze su to normalni ludia ktori sa vedia vyburit ale! toto jej chovanie by som tak tipovala na neaku 15ku ktorej velky sen je stat sa modelkou, mat titul, ale v skutocnosti je len NULA...
mimochodom mam kamaratku modelku, ktora vobec nema cas vysedavat na neakych forach a hadat sa s ludmi, pretoze je fakt modelka! robi pre agenturu forza a vkuse je niekde prec, vkuse je na mole, alebo nieco foti a urcite sa nechvasta ze "hehe ja som modelkaaaa"
takze moja mila mna si nepresvedcila a to tvoje IQ pouziteho kondomu, prezradi o tebe vsetko

micaa

janka113 nesuhlasim s tebou, tak ako vsetci ostatni... ako mozes povedat, ze vsetkym chlapom sa pacia "modelky"? To je taka blbost! Ano, niekto ma rad vychudnute, niekto normalne niekto take pri tele. Kolko ludi tolko chuti nemyslis? A to ze ma baba pekne velke prsia neznamena, ze je hned tucna. Mam spoluziacku chuducku s takymi stvorkami, ze si chlapi zabudaju usta zatvarat. Niesu to ziadne lajdaky. A silno pochybujem o tvojom titule.
A teraz k teme... urcite su aj male prsia vzrusujuce, tiez je to ako s postavou, niekto preferuje take, niekto take. Ale myslim si, ze ak chce niekto normalny vztah tak na velkostou prs sa riadit nebude.

ololooo

Nemas rada namyslene lajdane? a ty si prosim ta aka, ked nie namyslena? Vies, je rozdiel, ked je clovek so sebou spokojny a ked je namysleny...namysleny je vtedy, ked odsudzuje druhych ludi kvoli tomu, ako vyzeraju a mysli si o sebe, ze je dokonaly...a z tvojich prispevkov vyznieva jedine to, ze si clovek namysleny. A ze ty by si sa na mna pozrela len preto, aby si sa vecer nenapakala a nevyzerala ako ja?! Dievca zlate, mam postavu taku, ze keby som schudla dve kila, tak som vychudnuta! A presne to nikdy nechcem, pretoze era vychudnutych modeliek je uz daaaaavno za nami...mam prsia, pri ktorych si idu chlapi a ako som uz spominala aj baby oci vyocit, mam zdravu, normalnu stihlu postavu, dokonca v sexe som aktivna, priatel je tiez podo mnou a to, ze ty si modelka ti absolutne nezavidim. Snazit sa byt stale IN a dokazovat si to tym, ze zhadzujem inych? Dakujem, neprosim...a to, ze ma clovek titul pred menom v dnesnej dobe vobec nesuvisi s vyskou jeho inteligencie...a ty si ju v tychto prispevkoch teda velmi neobhajila. A tusim v jednej teme si pisala, ze si chces dat zvacsit pery...tak to si ta viem dokonale predstavit, ze co za pipku si. Joj, nechcem byt zla, ale kiezby si raz padla na hubu, aby si pochopila, ake su tvoje reci ubohe.

lucy333

heh zas omyl, mam vysoku skolu titul Ing. :-) a prsia mam 2jky s ktorymi som velmi spokojna, ja len nemam rada namyslene lajdane to je vsetko

vikinkaa

lucy 333,svojimi prispevkami si ukazala len aka si uboha a ake mas nizke iq....mozes byt vychudnuta modelka s miniprsiami a neviem co este ale v hlave nemas nic co ti tu ani jedna nezavidi.

Kika:)

Lucy
Správaš sa jak namyslená čupka, Poznám pár modeliek a ani jedna sa nepotrebuje tým chváliť....
Tákže? sa radčej nezapájaj ked iba urážaš...

lucy333

no ja sa vzdy tiez pozrem na taku ako ty, ale to len preto aby som uz vecer nepapala lebo by som tak dopadnut nechcela, ja som modelka tak to nevies ako sa po mne otacaju chlapi :-) a aj zeny dokonca mi davaju navrhy aj zeny a okrem toho tucny ludia smrdia potia sa fuj

lucy333

no jasne chytit za celulitidu, take baby su totalne polena v posteli, moj chalan mal predo mnou taku co bola ako venusa velke prsia velky zadok, ale ona si len lahla a lezala :-) tak jej povedal zbohom, so mnou je velmi spokojny to zasa lezi len on :-)

ololooo

lucy333: ako mozes mat taky primitivny nazor a napisat, ze zeny s velkymi prsiami, ci vacsou postavou maju kopu hnoja na sebe? Sa uvedom, co si napisala...ver tomu, ze chlap sa ovela radsej otoci za takou babou, co ma aj prsia, aj zadok, ktory ju ma zaco chytit, nez za nejakou vychudnutou...ja ti poviem, ze mam prsia, temer stvorky, mam v pohode zadok, nie som absolutne tucna, mam normalnu vahu a ver tomu, ze vidim vonku pohlady chlapov a aj dievcat, ked si dam vystrih...takze mam taky pocit, ze patris presne medzi tie baby, ktore v skutocnosti len v tichoti zavida tym, ktore maju prsia a zaroven aj dobru postavu! A ver tomu, ze som so sebou spokojna a necitim sa ako kopa hnoja!