Sú aj malé prsia vzrušujúce?

Redneck

To sa nedá povedať tak ľahko. Každému niečo iné vyhovuje. Ako vraví staré achaické príslovie - proti gustu nieto dišputátu:)))
Chodil som s dievcatami obdarenými ale aj plochými. Rozdiel som nevidel..Záleži na tom ake dievca je. Ak sa s nou neda porozpravat ale moze mat krasne stvorky je to dost na nic. Tolko moje skusenosti:)

Pista

Veľké prsia a veľké penisy prinášajú viac problémov ako úžitku či vzruša. Nie sú základom ani lásky a ani hlavný dôvod rozvodov.
Videl som oveľa viac pekných malých pŕs ako veľkých. (No, až toľko mileniek som zasa nemal)
Preto ja rozdeľujem prsia na pekné a nepekné.
Dobre sa staraj o tie, čo máš a nemusíš sa vôbec ničoho obávať.
Na sillikóny sa vykašli!!!

Danka1237

Ja mam tiez uplne male prsia a moj priatel je somnou spokojny, ale som zla povahovo, takze tomu nie je moc rad. A ked ma spoznal, mala som len 15, nechapala som, ako taky, aky je on si nenajde nejaku peknu babu-zenu, lebo je velmi krasny aj dobry, neviem preco som na neho vlastne zla. On sa vtedy zalubil do takej nevyvinutej (do mna)...Teraz si ho velmi cenim za to, lebo na mna vlastne cakal... Sme spolu 3 roky a lubime sa. Musim byt na neho uz dobra. Nie kazdy moze mat takeho, akeho ja mam nadosah...