Sú aj malé prsia vzrušujúce?

tina78

ale pravdou je, ze s velkostou prs pribuda aj sebavedomie, ked vidim baby s velkymi poprsim tak maju take sebavedomie ze len fakt pozeram....

ololooo

Presne lucy333 o to slo, aby si pochopila, ze ludom sa do kopy hnoja nenadava, aj ked vyzeraju akokolvek!...sa necuduj, ze potom su tu take reakcie na teba, ake su...ja fakt nemam nic proti modelkam, ani im nezavidim, ani si o nich nemyslim, ze by kvoli tomu mali byt sproste, ci namyslene, ale z tvojich prispevkov vyznelo jedine to..sama si sa zaradila do kategorie hlupych a namyslenych modeliek.

novena

lucy asi ta to uz trošku zabolelo ked si videla čo si o tebe kazdy mysli a tak si sa hned zmenila z namyslenej modelky na prajnu holku...neviem fakt čo si o tebe mysliet.ael ved to je uplne jedno ved sa ani nepozname ani nic..ale vieš ja nie som na nikoho strane ale fakt ti trebalo otvorit oci aby si uvidela čo hrozne si pisala...niektore nazory by si mal človek nechat pre seba.. čo ty vieš kolko ludi sa može trapit napriklad tym že ma vačšie poprsie, možno mavaju z toho debku a potrebuju aby im niekto pomohol..no ked sa niekto sprava ako ty tak to im len viac ublyzuje..tolko moj nazor

lucy333

jaj toto je typicky priklad ako si baby vedia nazvajom zavidet a ako si dopraju jedna druhej, mam titul chodila som na STU kvoli tomu som sa vzdala prace modelky lebo som nestihala, a to ze si vas tu doberam a vy mi takto prajete, vedci len o vasej primitivnosti, ja mam kamarata ktory ma babu venusu, ale on si sam prizna ze ,,dnes by som si dal taku s malymi,, takze chlapi su promiskuitny tym je jedno ci male ci velke, verte mi ti chcu kazdu, a dakujem za prianie aby som padla na hubu, verte alebo nie ja som uz na nu padla, ale dakujem, ja vam prajem naopak len to najlepsie.

ololooo

jaaaj Heinz-klátil, ja sa vzdy na tebe tak smejem :D akoze na jednej strane neuznavam ten styl, ze niekomu nadavat a urazat ho, ale ty das vzdy taky hlod, ze nad tym sa neda nezasmiat :))

Heinz-klátil

lucy333 - si namyslená chudera podla mna ani modelka niesi si obyčajná ,,ploskohrudnica,, v preklade (bez ceckov) ktorá závidí ostatným ,,Ženám,, s peknými krivkami a preto tu otravuješ.
Čo sa takto dať na verejné práce aby sa ti tvoj bezcenný život naplnil? Vieš zametaním chodníku pomôžeš občanom mesta a hneď bude na svete lepšie :)
CHUDERA!!!

3.0.3

aaale co riesite tolko, 100 ludi 100 chuti a ja patrim k stovke ktorej sa male prsia pacia a urcite dokazu vzrusit x)