13 dňová mliečna dieta

Príspevok v téme: 13 dňová mliečna dieta
smutná

Poznáte ju, vyskúšal niekto? Čo si myslíte? Dá sa ňou schudnúť 7-8kg
DIÉTA
1. deň/9.deň:
07.00 hod.-1/4 l mlieka
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-1/4 l mlieka
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-1/4 l mlieka

2. deň/10. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-15 dkg bieleho mäsa
16.00 hod.-15 dkg zeleniny
19.00 hod.-2 vajíčka, 2 dcl čaju bez cukru

3. deň/11. deň:
07.00 hod.-10 dkg ovocia
10.00 hod.-10 dkg zeleniny
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-15 dkg vareného mäsa

4. deň/12. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-10 dkg zeleniny
16.00 hod.-10 dkg ovocia
19.00 hod.-10 dkg tvarohu

5. deň/13. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka, 10 dkg zeleniny
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-15 dkg diétnej salámy
16.00 hod.-15 dkg ovocia, 15 dkg zeleniny
19.00 hod.-10 dkg zeleniny, 1/4 l mlieka

6. deň:
07.00 hod.-10 dkg šunky
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l kyslého mlieka

7. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-10 dkg ovocia
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l mlieka

8. deň:
07.00 hod.-20 dkg ovocia (jablká)
10.00 hod.-20 dkg zeleniny
13.00 hod.-20 dkg ovocia
16.00 hod.-20 dkg zeleniny
19.00 hod.-20 dkg ovocia

haha

milujem tie nazory kde nejaky pan zainteresovany ide hovorit o tom ako su diety nezdrave a ako si nimi znicime organizmus. je lahke hadzat vsetko do jedneho vreca.pravda je vsak taka ze v dnesnej dobe populacia ludi (SK) nad 55-60 rokov ma diabetes (cukrovku)....vacsinou je to presne ta generacia ktora tvrdi ako su vseliake diety nezdrave.lenze dieta je len iny nazov pre spravne a zdrave stravovanie ktorym sa chranime pred chorobami (samozrejme myslim tie spravne vyvazene diety- nie jedno musli za den )....ked osm sa pozerala na tuto dietu tak na nej nevidim nic zle. ano neda sa drzat cely zivot ale na tie 2 tyzdne to je optimalne. uz v staroveku ludia vedeli ze pre telo su nevyhnutne ocistne kury....len v dnesnej dobe sme si napriklad 40 dnovy post zmenili na post od kavy alebo cigariet...:D tato dieta podla mna obsahuje sacharidy bielkoviny aj lipidy.je sa 5 krat do dna takze urcite vam to nespomali metabolizmus skor nastartuje, a ked sa po tejto diete chcete bavit o jojo efektte tak kludne ale uvedomte si ze ano organizmus po velkej strate tuku ma pocit ze potrebuje rychlo nabrat to vsetko naspat...takze ja osobne by osm si mozno este chvilku davala pozor na sladkosti, ale ak clovek dodrzuje P=V (prijem=vydaj) tak nepriberie aj keby sa neviem co dialo.drzim palce vsetkym ktori sa snazia zmenit alebo zlepsit svoju zivotospravu....zdrave telo nosi zdraveho ducha a to je na nezaplatenie :P

bobulaAA

Namiesto takejto drastickej diety Ti mozem poradit emulips forte ja som s nim schudla za 4 mesiace 15kg a to jedla normalne 5 krat za den aj sladke som mala.V pripade zaujmu ma mozte kontaktovat na nikolka05@azet.sk.Nie je to ziadny reklamny trik dolozim aj realne foto pred a po.

Ver0nika

Mám 170cm, 60kg, BMI v normále, no aj tak mám partie, kde chcem kilá stiahnuť. Nikdy som nemala pevnú vôľu na diéty. No keď som už bola vážne na dne z toho ako sa nič nedarí, stanovila som si tento jedálniček : Na raňajky musli, na desiatu Bebe (pol balenia), na obed musli, na olovrant Bebe (druha polovica). Podarilo sa mi zhodiť jednu konfekčnú veľkosť za 3 týždne. Keby som nebola lenivá urobiť zopár brušakov každý deň, bola by som spokojná nadovšetko :)

peťa.vetrova

ak by ste mali niekto záujem o zdravé chudnutie, veľmi rada pomôžem z vlastnej skúsenosti.
moj mail: petra.vetrova@gmail.com

monnnny

ahoj smutna susedka s tej diety schudla ale je dost drsna ja som ju skusala tiez ten prvy den pit iba mlieko bolo hrozne mam rada mleko ale bolo mi zle na odpadnutie slabost vies zaludok nebol zviknuty na take daco. Ale vyskusala som inu jedla som normalne len som jedla menej. Predtim som zjedla dost peciva a sladkeho ale sekla som sa raz do dna sledle a jedem krajec chleba alebo rozok,jogurty,ovocie ale aj varene ale v malom mnozstve. Ale uz po 5hod.som nejedla prvy tyz bol hrozny ale ked som po tej 5hoh.bola hladna pila som cistu vodu a do toho trochu citronovej stavy a tu vodu pijem aj do teraz. A kazdy druhy den som cvicila aspon 20minut. A ani nie za rok som schudla 8kg a uz ej to asi 3roky od diety nepribrala som aj ked som uz necvicila aneal to jedenie po 5hod.porusovala ice som nabrala 1kg iba ale vzdy som ho za tyz 2 zhodila. Ked som zas cvicila a menej jedla je to fajn dieta nic co mam rada si neodopieram ale cvicim a po tej 5hod.sa snazim nejest aj ked to uz teraz tak moc nedodrzujem ale nepribrala som

bobotovie

ahojte, aj ja som tuto dietu drzala a podarilo sa mi schudnut a nepribrat. je trochu narocna a nie kazdy ju vydrzi, ale ucinkuje, aspon mne sa to podarilo. :-) drzim palce

dilemma

ahojte znova..tuto dietu som v lete držala shudla som kg a po siestom dni som to nejako vzdala.Teraz ju po vianociach držím znova som na rizikovom šiestom dni ale rozhodnuta pokracovat.Dnes mam dole 3 kg a nevzdam to.Ale musim sa priznat že boli aj prehrešky ako grilážove rezy a podobne:DDdržím palce vsetkýým:D

MetallicA

kriste a pane....hlavná vec že už asi dva roky cvičím denne aj hodinu a celé leto každý deň behám dakedy aj ráno aj večer a neprejedám sa a nohy jak bravčové tak treba rovno povedať že nič nepomáha a je to:D

lanmi

Je to blud, ako kazda dieta. Ak chcete schudnut, znizte prijem zivocisnych bielkovin a zvyste prijem ovocia a zeleniny. Namiesto MHD, alebo AUTA sa radsej prejdite.