13 dňová mliečna dieta

Príspevok v téme: 13 dňová mliečna dieta
smutná

Poznáte ju, vyskúšal niekto? Čo si myslíte? Dá sa ňou schudnúť 7-8kg
DIÉTA
1. deň/9.deň:
07.00 hod.-1/4 l mlieka
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-1/4 l mlieka
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-1/4 l mlieka

2. deň/10. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-15 dkg bieleho mäsa
16.00 hod.-15 dkg zeleniny
19.00 hod.-2 vajíčka, 2 dcl čaju bez cukru

3. deň/11. deň:
07.00 hod.-10 dkg ovocia
10.00 hod.-10 dkg zeleniny
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-15 dkg vareného mäsa

4. deň/12. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-10 dkg zeleniny
16.00 hod.-10 dkg ovocia
19.00 hod.-10 dkg tvarohu

5. deň/13. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka, 10 dkg zeleniny
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-15 dkg diétnej salámy
16.00 hod.-15 dkg ovocia, 15 dkg zeleniny
19.00 hod.-10 dkg zeleniny, 1/4 l mlieka

6. deň:
07.00 hod.-10 dkg šunky
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l kyslého mlieka

7. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-10 dkg ovocia
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l mlieka

8. deň:
07.00 hod.-20 dkg ovocia (jablká)
10.00 hod.-20 dkg zeleniny
13.00 hod.-20 dkg ovocia
16.00 hod.-20 dkg zeleniny
19.00 hod.-20 dkg ovocia

smajliQa

stihlovka a cvicis?????

lebo ja som akoze makala, a poriadne... len hovorim,.... potom som prestala aj s dietou, aj s cvicenim. a jojo efekt po prdeli... akoze

štíhlovka:)

smajliQa,tak klobuk dole,ja som si myslela,že aj na mna to bude tak učinkovať ale napriek tomu,že som jedla prevažne nizkotučne produkty a všetko som si važila,prve dni som mala riadne motaky v hlave a potom som si zvykla,proste som išla tvrdo za svojim cieľom na mna to nezabralo asi mam pomalšie spaľovanie:)mna sa tie kilečka stale držia,asi skusim niečo ine...fakt je to super ked sa to niekomu podarí,ja som len sklamana,že na mne to nefungovalo,podľa mojích predstav...tak držte sa bojovníci:)))

smajliQa

stihlovka.... neviem ako je to mozne.. ja som tuto dietu drzala par rokov dozadu... a dokonca hned dva krat po sebe.. a schudla z vtedajsich 68 kg na 52.

lenze velmi velkym prejedanim som to nabrala naspat.... nie za dlho...

takze toto nie je dobra volba pre tych, ktorí sa po tejto diete chystaju na sialene prejedanie.. ak mienite pokracovat v malych davkach jedla.. tak pohoda.. ale inak.... nie nie..

štíhlovka:)

čawte všetci čo chcete schudnúť...tak aj ja vam chcem napisať o mojej skusenosti s touto dietou,držím ju už desiaty den,poctivo ale žeby to malo nejaky obdivuhodny efekt sa neda povedať,pri mojej vyške 166cm a vahe 68kg som čakala,že to pôjde fajne dole ale zatial sa podarilo sotva 2kg za desať dní,tak neviem v čom je problém ale na mna to akosi nezaberá,tak len žasnem ake tu poniektorí opisuju uspechy.Držim palce všetkym.

MetallicA

to už by nevadilo, ale nechápu daktorí, že to že schudnú je len vedľajší účinok, lebo vtedy nemajú ani pohyb mať ale oddychovať veľa, a vôbec sa pritom nemá ako schudnúť z tuku vlastne.

mataBB

no presne toto odsudzujem na ludoch, ze drzia dietu a potom sa zacnu napchavat a zvalia to na jojo efekt...clovek, ktory potrebuje schudnut, nikdy nemoze prejst na stravovanie ako predtym, musi zmenit stravu, zdravo sa stravovat a racionalne..je uplne zbytocne drzat dietu, ked si potom da niekto kazdy den klobasu a slaninu a vyprazany syr..sak to je uplne na hlavu ked si niekto mysli ze ked sa zacne stravovat ako predtym ze nepriberie..ved ked pribral predtym priberie aj po diete

MetallicA

táto diéta je určená na prečistenie čriev, niečo podobné ako mliečno-rožková diéta od Mayra, ak máte problémy s trávením alebo len tak na očistu. Treba veľa piť (mlieko a čaje), pomaly jesť po malých kúskoch, veľa prežúvať a oddychovať, ležať v posteli. A nemala by trvať viac než 10 dní! To, že pri nej schudnete má byť ako vedľajší účinok lebo ide o to, že telo sa zbaví jedovatých látok, potom zase treba zapojiť veľa pohybu a dávať pozor na stravu. A kto sa potom znovu začne napchávať ako predtým toto všetko robí nadarmo.

Cvicim

Nemám silu čítať tie teoretické komentáre, píšem z vlastnej skúsenosti, mám osobného trénera, ktorí mi túto diétu doporučil, každopádne v žiadnom prípade nieje vhodná pre ľudí bez nadváhy, je to redukčná diéta určený na rýchle schudnutie ak je ohrozené zdravie človeka, samozrejme to má byť spojené s cvičením pod dohľadom min. trikrát týždenne, ja som s ňou schudla 9 kíl a postupne som upravila stravu pod dohľadom, táto diéta je určená pre pomoc, nie ako výstrelok doma sediacich sliepok, čo si myslia, že sťahovaním zadku schudnú... Je na prečistenie,naštartovanie metabolizmu a je to redukčná diéta.

rerere

o tej cukrovke je to kravina,,ze 55-60rocny ma pre to cukrovku,,starecka cukrovka je zo stresu,a fajcenia a nie s jedla. a je dedicna.ak ju mala babka je pravdepodobnost ze ju budes mat aj ty.podla mna tato dieta je velmi mierna.a kto nema rad mlieko mal by nahradit jogurtom bielym,,to je zdravsie a mileko je alergizujuce a tazke .a kaloricke~~a salam ziadny,,je moc lahka ta dieta..
velmi s mi paci ako tu nenasilne par ludi propaguje ,,odbornikov,,a tabletky,,kolko percent maju za predaj a propagandu? prco vsade ty odbornici su inziniery a skrachovany lekary?schudnut sa da sedlackym rozumom a ne odbornik vychcanek inzinierik elekrtrotechniky a baba na materskej co ponuka tabletky a zdravu vyzivu,za 3 percenta co je farmaceuticka firma zaplati.,Precitajte si ako odrazu su antioxidanty zdraviu skodlive,,novy vyskum,,,otras,,chudnut sa da aj s chlebom s mastou v ruke....

milanzv

Žiadny drastický zásah do tela nie je zdravý.Viem ako sa dá schudnúť natrvalo bez jojo efektu a diét. mkubicina@gmail.com Chudnite rozumne.