Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

nexus

..Giovanni, ale nie, to som si len srandu robil :) ja viem, ze ty si velky milovnik :) ved uz len to meno hovori samo za seba :)
nevidis, ze lost sa ti vyslovene ponuka? :)
extra virgin oil? :)

GiovanniX

nexus,cudny si ty tvor pocuvaj :D kde som ja pisal ze som panic,alebo nemam skusenosti s dievcatami?vies asi ty nemas skusenosti,alebo mas malo skusenosti s dievcatami ked ta bavia temy ako do 3ky,ze to moze byt velmi zaujimave(fuuu ako velmo je zaujimavy grupac :D ).Nic v zlom,ale na konci zakladky sme sa bavili o takych veciach s kamaratmi a nie ako dospeli ludia:).

nexus

list, prihlas sa Giovannimu.. :))) ten to oceni....zenske pohlavie videl asi len na obrazku, takze nebude celkom vediet, co ma robit, ale ked date hlavy dohromady, mozno na nieco pridete :)))

lala4884

Ja poznam jedneho chalana co ma 18 a je panic a pri tom je sexy a vsetci si myslia, ze nejaku ma a pri tom ani ziadnu nepobozkal :D

akinom007

Ja som sa prvy x bozkavala v 17-tich, myslim si ze na otm nic nie je, v 18 mas este casu dost, neboj to pride same...

wotzee

Ja som nemal v umysle hadzat kamenom, len som sa chcel zastat tych, ktori maju dilemu nad tym, ci je dobre byt vernym svojmu partnerovi a to este skor ako ho vlastne spoznam. Myslim tym otazku panenstva.
Tym vsak neodsudzujem tych, ktori svoje panenstvo nezachovali do manzelstva, odmietam zaroven vsak lahkovazny postoj k tomuto druhu zdrzanlivosti a k nazyvaniu ho za zastaraly a prekonany.
Takze ma, millii, mrzi, ak som sa ta dotkol, mozno nechapem tvoju situaciu a to co prave prezivas...