farba na vlasy hrôza!

melinda

Dievčatá ak chcete pekné zdravé a lesklé vlásky ja ako odborníčka kaderníčka odporúčam navštíviť kaderníctvo tam vám odborne ošetria zafarbia a poradia.Doma si len narobíte kopec problémov a tým pádom prídete aj o veľa peňazí.Najhoršie je keď ste si nie isté ako vám farba chytí.V kaderníctvach robia s profesionálnou kozmetikou.Rada vám poradím. melinda

suorita

diňa205

Helow :)Mám len jednu krátku otázočku.
Ako sa môžem dostať ku Oxy reloaded. Kedze tento výrobok ponúka česká spoločnosť, respektíve kde ju môžem zohnať tu na slovensku...môže ju použiť i laik v domácom prostredí?

vďaka

xixikvetinka

ahojko chcela by som sa opytat ze o kolko dni si mozem dat farbu na vlasy znova aby sa mi neznicili lebo som si ih nafarbila na blond lenze mi to chytilo trosku do risava prosim odpiste dakujeeeeeeeem moc pekne

deedee

Počuj diňa205. A to si kupila v lekarni, či normalne v drogiške? Ja si farbím vlasy na čierno už asi 3 roky. Aj mne by to tak vytiahlo farbu?? Nezničí to vlasy? Ja som original špinavo-blond a rozmýšlala som si nehať svoju farbu, len sa bojím.

diňa205

všetkým, ktorí si radi menia farbu svojích vlasov. Minule som objavila prostriedok, OXY RELOADED od firmy SELECTIVES. Mala som čierne vlasy a tento prostriedok mi farbu pekne stiahol na svetlú orieškovú. A najlepšie je, že to nie je nejaký hnusný odfarbovač, ale pracuje tak, že rozbije molekuly farby a tá sa pekne zmyje. Na druhý deň som si zafarbila vlasy na medenú a efekt bol super, takže len odporúčam.

sys

DobrĂ˝ ..budem maĹĄ teraz 15 ..a farbĂ­m no "farbĂ­m" si vlasy asi od 13tich . Ale mala som doteraz len melĂ­ri ..az take silne a tak vela ze to vyzeralo ako keby mam celu hlavu blond...potom som sa rozhodla ze si dam hnedy sampon lebo som mala znicene vlasy (hlavne konce) z toho meliru ...ale mala som ich huste ..od malicka som mala huste vlasy....a potom ako som si dala ten hnedy samopon ..vsimam si ze mam akesi riedke vlasy...rodicia hovoria ze to mam z farbenia...tak ale ked som to nemala z meliru co je ovela silnejsi tak neviem ..ten hnedy sampon som si dala dva krat s odstupom casu asi 2 mesiace ...ale neregistrovala som re by mi vlasy vypadavali ..iba mi proste zredli a dost ma da sa povedat ze aj boli pokozka ked si ich potiahnem alebo cesem ..rozmyslam ze si dam zas sampon lebo uz mi presvita ta blond ...ale bojim sa ze mi zrednu este viac...Ako mam docielit aby som ich mala opat huste ??? prosim poradte