farba na vlasy hrôza!

roxete

a este by som sa chcela spytat ze ci sposobuje farbenie vlasov ich vypadavanie viete ze ci budem o par rokov chodit s plesinami

avea

WEWE: ked si taka odbornicka tak by si mala vediet aky ten tvoj hydrogen sa pouziva vo farbach podla mna je to H2O2 cize peroxid vodika a keby si si na hlavu nacapala co ja viem taky H3PO4 asi by ti tam vela tych vlasov neostalo :D
tak sa prosim vyjadruj ako odbornik ak nim si!

jii

cierne vlasy pristanu vacsinou len babam s bezchybnou pletou a jemnymi crtami..mica spytaj sa niekoho z tvojho okolia, my to tu nevieme posudit bez fotky :-) ale mne sa viac pacia hnede

mica

PROSIIIIM PORADTE.MAM TAKY STREDNZ ODTIEN HNEDEJ ALE CHCEM SI ICH PREFARBIT NA CIENO.MYSLITE SI ZE SI MAM NECHAT HNEDU ALEBO SI DAT CIERNU?????

janka

Ja som si z ciernych vlasov prefarbovala na blond sama, peroxidom a trvalo to par mesiacov, kym moje vlasy boli cele blond :).. Nieje to problem, ja som si davala najprv melir potom peroxid na celu hlavu... Vlasy som mala znicene ale uz su ok, lebo pouzivam rozne pripravky..Na kadernicku by som sa nespoliehala, iba okradaju!! Da sa to v pohode aj na prvy krat prefarbit ale zalezi to od typu vlasov..

iviku

Ahoj. Tiež ma zaujíma ako sa dajú odfarbiť hnedé vlasy na blond. Asi pred mesiacom som si dala urobiť blond melír, ale teraz chcem aj celú farbu vlasov blond. Je to možné spraviť už jedným odfarbením, alebo je to lepšie postupne? Predsalen je teraz leto a vlasy sa vysušujú už len slnečným žiarením. ďakujem