farba na vlasy hrôza!

čučoriedka

wanduška ja som mala asi rok blond vlasy...Teraz mám hnedo-blond melír s ktorým som naprv aj začínala...Možno by si si vlasy mala nechať najprv nahusto premelírovať a až potom na to dať blond farbu...Ja mám bledohnedé pôvodné vlasy a na prvý šup mi to chytilo trošku do žlta, po 3 tyždnoch som to nafarbila znova a už to bolo ok...chcela som ich mať veľmi bledé a darilo sa...Používala som Garnier 100% color odtieň béžové blond...ale vyskúšala som asi všetky značky a nenormalne vela odtieňov...Tak ale chytilo mi to dobre hlavne preto, že som mala už husty melír ako základ...A nezabúdaj že každá blond farba postupne žltne...

wannduska=)

prosim vas pomozte mi !!!!!!! fakt by som si chela odfarbit vlasy na blond ale neviem aku mam pouzit farbu aby som dosiahla co najlepsi blond efekt!budem rada ak mi poradite!

wannduska=)

mica nechaj si radsej svoju hnedu farbu aj ked je teeraz cierna cool a in ale po case budes lutovat!!ked tak si ich prefarby ale nepouzi farbu ael skor sampon takto spravis lepsie!!

wannduska=)

caffte vsetci rada by somm sa poradila co mam spravit ked sa chcem odfrarbit na blond?moja farba vlasov je stredne hneda ale mala som ju jprefarbenu na cerveno ale uz to nieje ani vidiet!!budem rada ak mi poradite aku si mam kupit farbu aby som dosiahla blond efekt dikes!

malice

farbim si vlasy asi od 14, a az donedavna som si ich farbila na cierno, potom som sa rozhodla pre radiklanu zenu tak som si ich odfarbila na oranzovo, sama doma. kadernickam uz neverym, lebo ked som mala ruzove konceky(ktore mi odfarbovala kadernicka) stala sa z toho totalna katastrofa. od vtedy som vystriedala uz cervenu, zelenu a teraz mam ruzovu. pokial sa nebojite experimentovat tak to ide, ale kto sa prehnani boji o svoje vlasy, nidky ich nebude mat take ake naozaj chce

haflowwherra

ahojte prosim poradte mi mam blond vlasy a nie su take ake by som chcela mat chcem ich mat bielšie no a aby boli aj zdrave - chcem sa spytat LONDA farba mi pomože k mojmu zosvetleniu alebo mi len poskodi alebo aka farba je najlepšia ????????????

a-a-a

ja som mala stredne hnede vlasy,farbila som na cierno az sa mi leskli na slnku do modra a z tej farby som po rade kadernicky presla na blond a je to ovela, ovela lepsie az na to,ze mam pocit tenkych vlasov. nie su znicene,to kazdy uzna,ze na to farbenie mam kvalitne vlasy,len je ich akoby o polovicu menej. neviem,ci vypadali alebo su tensie.nepoculi ste o tom nieco?