farba na vlasy hrôza!

fufu

kikush no ja mam dlhe vlasy a odfarbovanie ma stalo okolo 3000 a trvalo to asi 4 hodiny... ale oplatilo sa teraz mam povodnu farbu a nevyzeram jak carodejnica...

kikush

mam tmavo hnede vlasy....a idem k moru myslite ze ked mi slnko vytaha vlasy trocha do bleda budem si moct dat plavu farbu????

kozliatko

ja som mala najprv blond vlasy,potom som si dala cokoladovu no po pol roku som chcela spet blond,navstivila som kadernicku v loreali,ta mi uplne stiahla hnedu a potom mi naniesla este tmavsiu blond farbu,a este naniesla take serum co mi dalo dokopy hlavu ,lebo po tom vytiahnuti hendej to bola spreta barbina.a teraz mam vlsky celkom fajn,len som sa o nich musela zacat viacej starat po tom odfarbeni

wellys

Ahojky, odporucite mi prosim nejaku fest dobru kadernicku, ktora mi bude ochotna tu blond na vlasy naozaj dat. Lebo pred mesiacom mi jedna povedala, ze preboha nie, ze mi neznici tie krasne vlasy, ze co keby mi dala taky bledunko hnedy sampon a do toho blond melir. Skoncila som tmavocervena s par blond pramienkami.. a to bola skusena kadernicka, s kopou diplomov, ktoru bavi vraj ta praca. Prosim, mate niekto nejaku overenu?? Tiez chcem byt blond :)

Ssonja

Ahojte!
ja som prešla odfarbovaním z čierno- modrej na blond (za 1 rok).
Ak sa chcete dostať z čiernej príp. nejakej inej nepodarenej farby, choďte do kaderníctva, kde pracujú s lorealom a dajte si farbu stiahnuť-vyprať, zmyť. Vlasy Vám to nepoškodí!!!Ja som to tiež absolvovala-2krát za sebou a vlasy som mala ešte mäkšie a kvalitnejšie ako predtým-hoci to bolo nepochopiteľné po toľkej chémii, ale bolo to tak.

tina

prosim neviem ako sa zbavit červenej farby skušala som prefarbovat ne hnedo ale chytilo na fialovo a teraz je to ešte horšie prosim ktora farba by to prechytila???