farba na vlasy hrôza!

panča

blond farba nici preto, lebo oslabuje strukturu vlasu. Pri odfarbovani je vytiahnuty pigment z vlasu, vlas je tensi a slabsi. Pri farbeni sa vlas farbou obaluje, cize sa nenarusuje jeho ,,vnutro"

ajojojjoj

Ahoj Nikuska.. chces povedat teda, ze ak mam hnede vlasy,,, minule som rozmysalal, ze si dam take cokoladkovo hnede ale do toho taky decentny blond hustejsi melir....
Mala som tiez take valasy ako ty a teraz uz mam len taku metlicku:D
Ale to som chcela, myslis, ze to nieje vhodny napad,?
Preco farby na blond tak nicia?

nikuska55

noo cucoriedka ja som spravila to iste a jeden cas som mala blond vlasy zdraave a uz ich ma tak dva roky a taaak sa mi znicili...prefarbenie na blond ked ste mali predtym co i len spinavy blond je naozaaj najhorsie co moze byt...skoda ze som to nevedela skor.......z mojich hustych dlhych vlasov mam vlasy po lopatky riedke znicene a vypadavajuce...a to som uz pouzivala tolko tabletiek Inneow,a kur Vichy...viem ze to zabera hlavne na vrastajuce vlasy..ale aj tak nic nic...

punky

ja mam cierno-modru farbu na vlasoch.........je superna:))))) ete si davam melire z takych sprejov farebnych na vlasy........vecsinou oranzovy alebo modry....juuuuj fakt supa len jediny nevyhoda ze ja mam povodne vlasy velmi svetle a tak si musimvlasy casto dofarbowat.....ale nwa stoji to za to

chacha

ahojte.chcem sa spytat,co mam robit ked si chcem moje prirodzene blond vlasy(spinavy blond)farbit na tmavo hnedu ale vsetky farby co som uz vyskusala sa mi velmi rychlo vymyvaju.

slnieckostrapate

prosim ludia pomozte mi nafarbila som si vlasy na blond a chytilo mi to tak blond zlto zlaty ja som si prestavovala len blond poradte mi ako sa toho zbavimmm

zuzi16

Ahojte ja by som potrebovala pomoc. Kaderníčka mi farbila vlasy na blond, strašne ma to štípalo, ona povedala že to tak má byť. Vlasy mi uplne vypadali, mam ich asi len štvrtinu. Co mi poradíte. Možem si ich nadalej farbiť, mne totiž nepristane iná farba, len blond. Dakujem

astany

kto mi vie poradit?asi pred 2 mesiacmi som si prefarbila vlasy na stredne hnedu ale chytilo to na dost tmavu farbu.teraz som sa snazila si ju zosvetlit o par odtienov ale bohuzial to nejde...zosvetlili sa mi len korienky vlasov a farba stale drzi....aky zosvetlovac mam pouzit na prefarbene vlasy?

jaja

Skuste navstivit salon emka na Sumavskej ulici 33 v Bratislave maju tam aj manikerku kozmeticku a pedikerku a najma velmi super ceny a su to fakt sikovne kocky! 0902195892