farba na vlasy hrôza!

mončika

prosim vas. vie mi niekto poradit? nafarbila som si vlasy na tmavo hnedu farbu a teraz by som chcela svoj vlastny otien vlasov vratit s5 :) plosiim pomozte..

miska

no praveze ja mam peknu farbu,nechcem si dat farbu na celu hlavu... len som chcela ozivenie :D, asi len budem dufat, ze sa vymyje co najskor

dr.jajbolí

Tak Niska, musíš ju zajtra zase navštíviť a reklamovať, ale keď je taká"šikovná", radšej by som zašla za inou, či to nevie nejako pretrieť. Ja keď som takto bola, natrela som si sama doma hlavu a tmavou burgundy, aby mi to všetko prekrylo, alebo si daj nejakú hnedú. Ťažko je takto radiť, keď ťa nevidím. Nuž a prihlás sa aj do zmenárne. Tam sú fakt odborníci.

miska

dr.jajboli:
platila som 600. kadernicka bola na skoleni ohladne novych melirov. mam 5 pasov.otrasne. v 15 som mala poslednykrat melir bielocerveny.plakala som nenormalne. teraz mam 21 a odvtedy som si prvykrat dala zas zafarbit... a bojim sa, ze ta farba mi vyprasiveje ako ta predchadzajuca... stale som si vravela, ze ja na svojej hlave nikdy nebudem mat cervenu, oranzovu ruzovu a podobne, lebo sa mi to nepaci a ta krava mi dala cervene pasy. ved ma vysm,eju ze som si to farbila sama. je to priserne

dr.jajbolí

No MIška, neviem, ale potom sa ti vlasy zničia, nechaj tak aspoň 1 týždeň. Ale veď tá červená nemusí byť zlá!!!!Po niekoľkých umytích ti to určite utlmí farbu. Koľko si platila? Môžeš to aj reklamovať, ale ja som to nikdy nerobila ale poznám ľudí, ktorí to pravidelne robia a potom im zadara prefarbujú a upravujú. Tak skús. Držím ti palce

miska

ahojte. ide ma porazit. mam/mala som prirodzenu peknu hnedu farbu, ale dnes ma osvietilo, ze potrebujem zmenu.kadernicka mi povedala ze mi ju ozivi medenym melirom. no je z neho jasna cervena!!!a estepredtym som jej vravela, ze raz som mala cerveny melir a plakala som a ona mi dala cervenu na hlavu
PORADTE mi ako sa jej zbavim, mam si ist dat zafarbit tie pramene?
dakujem

paulušteek

ahoj,mam taky problem,,mam hnede vlas ana ncih blondavy melir,a tet si cem dat vlasy na blond,,ale niekto mui vravel ze to moze chytit na zeleno, je to pravda???

dr.jajbolí

Natalita, aj ja som mala tmavé a chcem byť zase blomd, ako predtým lenže to nejde. Bola som v kadernícve, kde mi najprv"oprala" kaderníčka vlasy od tmavej a naniesla wellu medenú a do toho svetlý melír, celkom dobre to vytiahlo a ešte mi aj vyžehlila, tak som sa páčila sama sebe. Vyzerá to ako v Paneláku(vidím, že tu spomínate aj hercov z neho)p. Blechárová(Turzonovová)je to pekné!

nita22

myslim ze ta Viki Rakova ma Palette Radiance-oslnivo hnedu.aj ja som mala predtym take tmave vlasy ako mala tiez aj ona dala som si tu farbu a tiez mi to chytilo tak hnedo trosku do cervena ale celkom pekne