farba na vlasy hrôza!

jankaaaaaaaaa

kup si najsvetlejsiu blond farbu - nejaky zosvetlovac, napr. syoss.. a necakaj ze ti to hned pekne na blond chyti. bude to najprv oranzove a zlte a az tak mozno na piaty krat sa ti to podari odfarbit na nejaku svetlu zltu a nato potom mozes dat peknu blond farbu.. ovsem ak ti ostanu nejake vlasy na hlave po tolkom farbeni

blondula

niksaa... nechyti ti to NIKDY !!! a uz vobec na prvy krat :DD z ciernej na blond ??? to musis najprv vlasy odfarbit a potom postupne farbit na blond....myslim si,ze to potrva par mesiacov....

Niksaa

ja mam čierne vlasy, a chcela som si nafarbiť na BLOND, a hned som mislela že mi chiťi farba,, ale nič :( nepodarilo sa :((... a to som kupila Londa .. či akoo :/ nevieťe mi poradiť ked chcem biť blondina aku farbu mam kupiť aby mi hned chitili vlasy ?? pls odpište na NICK: Ni_cool.snv

lenkaa123456

arplilova? to je uz dost po zaruke.. a nieje to datum vyroby?
tu znacku farby som este nemala, ale vela zien si ju pochvaluje, chcem si ju kupit aj ja, no neviem kde ju mam kupit, este som ju v obchodoch nevidela. som z kosic

nathália09

moja,vieš čo-myslim že v nejakom čínskom miešanom obchode,ale kupila som ju aj v nejakej malej obyčajnej drogerke

lenkaa123456

ta co je do jula podla mna v pohode, mozes pouzit.. inac sa chcem opytat kde si kupila tu farbu, lebo ja ju zhanam a nikde neviem najst