farba na vlasy hrôza!

karamelka456

tinka určite máš pravdu, ja chvalabohu nadávať nemôžem, vlasy mi už asi 6 rokov robí kamarátka kaderníčka a som s ňou 100% spokojná. A ani pred tým, keď som chodila k iným som nenadávala. Asi si z tých šikovnejších, kedysi keď som chodila na strednú tiež som si robila sama vlasy doma aj melír, nerobilo mi to problém, ale od kedy mám deti sa mi do toho akosi nechce, a keď idem k tej kamoške, viem, že si tak ukradnem 3 hodinky pre seba. :)

tinka228

karamelka to závisí aj na kaderníčke. poznám prípady, kedy žena odchádzala s plačom od nej. ja si tiež farbím vlasy doma. raz som si dala farbiť vlasy v kaderníctve (podotýkam v luxusnom, takže som očakávala aj patričný výsledok) a farba sa mi vyzmývala do troch týždňov. a vôbec nebola taká pekná ako som čakala. a to som chcela byť krásna na vlastnú svadbu. som si povedala, že za tie prachy to určite nestojí. farbím si doma a je to v pohode. už viackrát sa mi stalo že sa ma baby pýtali kde som bola v kaderníctve že mám peknú farbu. mi nechceli veriť, že si farbím doma sama.

love

mám špnavé blond vlasy ktore su premelirovane a chcem ich na blond...ale taku bledu blond prosto svetle.....chytila by mi nejaka farba??? nechyti mi to narysavo?

karamelka456

Domáce farbenie - niééééééééé, len kaderníčka, tá spraví presne to čo chcete, neublíži vlasom. Vie čo namiešať na aké vlasy

jaja_17

boze vy sa tu chcete zbavit ciernej farby...je to uzasna farba...strasne pekna lubim ju...ja by som prave potrebovala farbu ktora vydzi...lebo moja cierna je uz po skoro 3 tyzdnoch dost biedna...v trede mi vidno hnede vlasy=(

nixxi

mala som nafarbene oranzove vlasy a cchela som blond tak som si dala blond a chytilo mi do tmavo hnedo je tro mozne,??a kamoska mala taku istu farbu jak ja oranzovu a dala si blond a chytilo jej do blond jak je to mozne ??

andrejka844

ahOjte..prosim vas mohli by ste mi poradit mamam take tmavsie hnede vlasy s blond melirom ..a chcela by som tmavo hnede az cierne...chcme si kupit hnedu farbu lebo ked si kupim ciernu ta chyti s odtienom do modra:(a to nechem..myslite ze mi farba prekryje aj jemny melir a neposkodi mi vlasy ..pls poradte

slapik

Ja by som sa chcel spitat ze mam cirne vlasy tak hndsi este trochu a keby som is dal zlty melir ci by mi to nechytilo na risavo ak by neco fotku by som poslal ok??