farba na vlasy hrôza!

veronika

ahojte!
poradíte mi? moja prirodzená farba vlasov je blond, ale teraz som prešla na tmavo-hnedú.je to pekné, ale začínajú mi vyrastať blond a vyzerá to dosť divoko. čo mám robiť? mám prejsť radšej na svetlejší odtieň, alebo čo??? díky moc

cucoriedka111

KEKSIK, ja mám s Garnier farbami len dobré skusenosti, aj moje kamošky a tak...pri správnom farbení nemám pocit že by ničili vlasy...neboj nič, nemalo by ti to chytiť zle...

keksik21

ahojte.prosim vas nemohli by ste mi poradit?mam blondave vlasy take trosku ako keby spinavy blond.su velmi jemne ale zdrave trochu vlnite.a kupila som si farbu od GARNIER taka uplne svetlucka pekna blond farba.myslite ze mi to moze uplne znicit vlasy? alebo moze mi to zle chytit napr. na oranzovo?..dakujem a ak sa niekto najde kto by mohol poradit nech napise:)

anichi

Ja by som sa vas chcela spytat ci neviete kde predavaju nejaku ruzovu farbu na vlasy alebo nejake pricesky....strasne sa mi to paci diiiikes

lusyy

ahojte chcela by som sa spytat odfarbovala som si vlasy a chytilo mi to na rysavo tak mrkvovo proste vyzera to hrozne chcem sa opytat aku farbu si mam na to naniest aby to vyzeralo aspon trocha k svetu??

nikytkaaa

mala som cierne vlasy s takym hnedym odtienom tak som si na to jebla peroxid 12 a mala som to na hlave asi tak 30-40min.. ale chytilo to celkom dobre... myslite ze mi mozu vypadat vlasy??:((

diarmaid

Noo.....ja som si asi tak pred pol rokom nafarbila vlasy na vesmírnú modrú(modročiernu),mne sa to aj páčilo ale mala som dosť debilných komentárov mojich vyučujúcich v škole, tak som ju chcela zmeniť na peknú hnedú. Zašla som do tých najlepších kaderníctiev v meste, a tam mi povedali, že ťažko, že to dole nepôjde atď. Až som nakoniec zašla do kaderníctva na ktoré všetci nadávajú, tam nemali žiadne námietky, dali mi na hlavu silný peroxid ktorý mi mal vytiahnuť farbu. Výsledok po odfarbení bol brutálne smiešny, polovica hlavy oranžová,pri korienkoch vlasy žlté a bola ešte dosť viditeľná tá čierna. Tak mi na to kaderníčka hneď dala hnedú farbu, aby som nevyzerala jak idiot.... No a celá moja hlava ostala oranžovo-hnedo-čierna. Bolo mi do plaču. Vlasy mám od vtedy úplne zničené,ich valita je hrozná, sú polámané, a takmer všetky vlasy sú rozštiepené, hoci ich podstrihujem.... A farba mojích vlasov je momentálne hnedo-ryšavá a idem si dať červenú...To zase dopadne:) Tak odporúčam vám zájsť radšej do kvalitného kaderníctva.....radšej......:)

-laura-

ja som mala modro ciernu a bolo to strasne teda davat to dole , pomaly mi to zliezalo a mala som po roku flaky lebo pod tym som mala melir katastrofa,fuj , ble..teraz uz mam hnede vlasky svoje a v tom melir ale na to som cakala asi 2 roky .. a najprv ked mate osial si dat nikau farbu , tak chodte do kadernictva a skuste si parochnu tej farby ci sa paci alebo nie ... jednoduchsi sposob ..