Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

:)

ja som si ties kupila tie susene papicky ale oni su strasne miniaturne jedna ma okolo centimeter aj pol tak neviem ci 5 nebude malo myslite ze mozem dat aj viac ?

sade8

liza8

nic si z toho nerob - vsak clovek sa uci, ani ja som este nerobila nijaku tinkturu, no uz sa tesim kedy to vyskusam

liza8

ja som teda trdlo:D, musim to ist opravit:P...a nemoze sa stat, ze to bude nejake prekoncentrovane (tymi paprikami)???:D Lebo tie cerstve su fakt velike:D...sice som to uz rozdelila na dve varky, ale aj tak...aaaaaach :D...zo mna nikdy vyrobca tinktur asi nebude:D. Co je toto za robotu?:( :D:D..he

sade8

ja som tam dala susene papricky ale vobec som nemala problem s tym ze by som musela dolievat - normalne tam plavaju - no teraz uz len cakat dva tyzdne

roman08

liza8 vo vseobecnosti plati volne nasypat po vrch pohara alebo flase a zaliat palenkou tak aby bol dany obsah byliniek alebo v danom pripade papriky prekryti alkoholom a este by som ti odporucil tie papricky pokrajat a nie davat cele.ja ked som si robieval kedysi tinkturi zo susenych bylin aj ked najlepsie je s cerstvych pretoze pri suseni sa urcite latky vytracaju tak mi to vpilo do seba ten alkohol tak som to potom este dolial aby boli prekryte.

Lucinka33

liza8 :D Tak asi ich bude stacit ovela menej. Lebo tie susene su malinke, asi tak 1,5 cm ma jedna. A su take splostene, kedze su susene :)

liza8

Lucinka33
Prosim ta, a ake velke su tie susene papricky?:) Lebo tieto cerstve su dost:D, a ja ked som to nadzgala do poharka (akoze tych 5) a zaliala 1 deci, tak to bolo asi v tretine tych paprik:D:D...

liza8

jej, Vy ste vsetci taki zlatucki:))..ani som necakala tolko odoziev na moju otazocku:D..dakujem Vam :-*
...napisem teda potom, ako to dopadlo..hadam z toho nezacnu vypadavat vlasy este viac:D...heh...

roman08

tinkturi sa prevazne robia zo 40%-tneho alkoholu je jedno ci je to slivovica alebo iny ovocny destilat moze byt aj razna palenka nemozu sa pouzivat konaky a taketo podobne alkoholicke produkty musi to byt proste cisty destilat.a malo by to byt na teplom mieste alebo tam kde na to svieti slnko a este by sa to malo pretriasat kazdy den.samozrejme musi to byt v uzavretej flasi alebo v pohari.