Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

liza8

a tie chilli papricky musia byt ake?:)...aj zavarane?..lebo normalne ani susene neviem nikde najst:)...inak myslite si, ze mi mozu vypadat vlasy aj z tupirovania a nadmerneho cesania?:((...lebo v tomto si nepomozem a stale si ich nicim zbytocne:(

Ďakujem:)

lenka2009

tento recept s chili paprickami som uz pocula. aj chalani na ceskej stranke vicevlasu si ho posuvali. ide o to, ze niekedy sa pokozka hlavy zle prekrvuje, takze folikulky nie su plne vyzivovane mineralmi, vitam. ... a chili papricky ju nakopnu.
tak normalne teraz rozmyslam, ze ho vyskusam. mala som problem s padanim vlasov, problem som zastavila pouzivanim revalidu, ale vlasy mi stale nedorastaju.
prave som si zaobstarala v lekarni suseny lopuch, ten tiez podporuje prekrvovanie a podporuje rast, ale nejak sa mi viacej pacia tie chili papricky :)

kika32

Takze dam vam jeden 100 % fungujuci recept na vypadavanie vlasov. Poradil ho mojej sesternici jeden stary rusky lekar,ked si uz myslela,ze pride o vsetky vlasy. Do 1 deci 52 % slivovice treba dat 5 susenych co najpalivejsich cili papriciek a nechat 2 tyzdne vyluhovat. Potom si tento roztok vmasirovat kazdy vecer s odlicovacim tamponom do pokozky hlavy kruzivim pohybom. Tym padom prekrvite pokozku hlavy a korienky vlasov vyprovokujute k rastu. Naozaj uz po 2 tyzdnoch bolo vidiet malicke vlasy na miestach kde uz nemala ziadne. Teraz po 2 rokoch ma zase nadhernu hrivu.

skank

Prosim Vas mam 18 rokov a zacali mi vypadavat vlasy :( pouzivam aj tonikum a revalid lieciky ,ale ziadny pokrok som nezistil:( co s tym?

vlasocek

v lekarni si kup sypany cajik zihlavovy stoji okolo 1 eura...mas tam navod ako si ho pripravit a kolko salok sa moze pit..a ked si pojdes umyvat vlasky tak si nim preplachni ale uz neoplachuj a nechaj volne vysusit

liv99

vlasocek, k tomu zihlavovemu caju, aky odporucas?
resp. nepoznas nejaku konkretnu znacku uz suseneho zihlavoveho caju?
alebo vybehnut do lesika a natrhat? :)

vlasocek

treba pit zihlavovy caj a sem tam vlasy nim aj premyt...treba doplnit zinok a celkovo vitaminy...a ked si vlasy umyjete v ziadnom pripade necesat mokre!

liv99

m....
vyskusaj revalid alebo podobne vitaminky, ktore zozenies v lekarni. skus sa popytat magistry. sampon je fajn, ale padanie nezastavi...