Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

m.....

No ja mam 20r,a tiez som mala vzdy pekne huste vlasy...Nikdy mi nepadali....A teraz boze ked si ich umyjem alebo sa cesem,ale len tak chytim vytiahnem kopu vlasov,normalna parochna by z toho mohla byt....Nemam nato vobec nervy...No vidim,ze niesom sama....Skusim nejaky sampon mozno ten revalid...ale je to kazdopadne o nicom,asi viete o com hovorim,kazda zena chce mat pekne vlasy....Tak snad sa nam to podari:)

saynqa

ahoyte no mam atqy problem viete moja prava farba vlasou je brunetka ale prefarbila som sa na blond to je ten problem!!lebo viete mam 14 rokou a svoje vlasy som mala farbene asi 50 krat a mam ich strasne znicene prosim vasmohli by ste mi nejako pomoct viete vlasy mi ani nevipadavaju ale su strasne suche vyzeraju ako slama prosim pomozte mi!!!!

rut

Ano, mozes. Myslis tabletky Revalid, ze? Pochybujem, ze by sa pri rozlicnych znacka antikoncepcie menili tak velmi podmienky uzivania takych tabletie ako Revalid. Ja som ich pouzivala tiez pocas brania antikoncepcie, teraz beriem tabletky reghair.

Moncek

caute. ach, same strasne veci som si precitala. ja mam rovnaky problem. po lete mi zacali strasne padat vlasy a som uz z toho dost znicena. vlasy si nefarbim, cez leto boli este ok, ale teraz... neviem, co sa stalo. mam sice stresy, ale nespominam si na dobu, kedy by som stresy nemala, tak tym to asi nebude. uz som to dokonca zvalovala aj na vysadenie antikoncepcie, dokonca som uvazovala o tom, ze na nu opät nabehnem. skusala som aj tabletky revalid, ale bez nejakeho vyrazneho uspechu. tak teraz este podla niektorych rad skusim sampon a potom sa asi pomaly poberiem do nejakeho parochnoveho studia...

malinka

mne tiež pomohol šampon Revalid, kupila som si ho v lekarni asi pred rokom za 217sk ale asi po roku sa mi to vypadavanie vrtilo asi preto že mi rychlo narastli vlasi,chcem si ho kupit zas,dufam že mi pomože