Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

liza8

RNG
olejom?:)...hm, som citala, ze ked sa zje vela chilli, tak ta stiplava latka sa dobre rozpusta v oleji.:) Preto je lepsie zapit ich mliekom ako vodou...nieco na tom bude:)

liza8

RNG
Ano, tiež si myslim, ze si treba davat pozor...hm, a keby som to este zriedila doliatim viac alkoholu, pomohlo by?:)...ci nemam vymyslat?:D...joj, ked uz som tam tie cerstve papriky dala..tak neviem teraz...

liza8

RNG
Ano, tiež si myslim, ze si treba davat pozor...hm, a keby som to este zriedila doliatim viac alkoholu, pomohlo by?:)...ci nemam vymyslat?:D...joj, ked uz som tam tie cerstve papriky dala..tak neviem teraz...

RNG

co sa tyka stiplavosti paprik, je v nich obrovsky rozsah. Podla stupnov stiplavosti(hot index, Scoville) mozu byt od 2000 az do 300 000 . Takze je velky rozdiel, ake si zvolis.
Pozri na
www.epicurean.com
Takze by som na to isiel opatrne, najprv skusil nizsie koncentracie a podla reakcie pokozky(ocervenenie) by som to stupnoval od ziadnej reakcie az po dostatocne ocervenenie=prekrvenie.

Predavkovat sa da cimkolvek a to aj cez kozu, pozor na to!

roman08

:) tam nejde o farbu,ale o latky ktore su obsiahnute v tej paprike vsetko ma svoj cas ani palenku s ovocia nestocis za jeden den.tiez sa to musi najprv kvasit v sudoch.doba vyluhovania tinktur je 10az14 dni.

:)

a to preco az za dva tyzdne ? nemozem aj skor ? ved to sa rychlo vyluhoje ja som to tam dala pred 2 hodinami a uz to mam take oranzove ale ja som ich aj polamala trosku za dva tyzdne mi vapadaju aj vlasy :)