Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

:)

aj ja sa bojim strasne ze mi to spali vlasy a bude to este horsie ako to je :( a ak uz mi toto nepomoze tak neviem co ale za mesiac idem ku koznej tak uvidim co mi da

liza8

roman08
a ty toto vsetko ako vies?:-O...teeeeda..tak ja rozmyslam, ze to skusam najskor iba na ruku, ci mi to nejaku silnu reakciu nevyvola...nemohlo by to aj spalit vlasy napriklad? Ak bude roztok silny?:)

zuzic

romanko:D chcela by som ti podakovat za tu radu s tym pivom sice to robim len 1,5 ale zda sa mi ze zabera(klop, klop :)

roman08

sorry,ale moc tu okolo toho filozofujete samozrejme ze sa do tinktury nepridava olej,ale bylinkove vyluhy sa robievaju aj v oleji je to asi takyisty postup ako pri alkohole ale akurat ze sa to nalozi do oleja lenze v tom pripade by si si to musela nechat posobit len urcity cas a potom zmyt aby si nemala mastne vlasy,ale ja osobne si myslim ze v tomto pripade je tinktura lepsia pretoze alkohol dobre konzervuje zlozky z danej rastliny v tomto pripade papriky a zosilnuje ucinok preto sa tinktury vyrabaju.caje tie sa piju v salkach,ale tinktury sa pre svoj silnejsi ucinok davkuju len v kvapkach aj to sa riedi vodou pri vnutornom pouziti.

sade8

no pri tejto tinktúre bolo pisane že sa vtiera do pokozky na hlave, ale nikde nebolo že sa to zmýva - tak neviem či by bolo vhodné dávať do tej tinktúry aj olej.

RNG

stiplavost paprik zavisi od ich obsahu capsaicinoidov(capsaicin= 8-methyl-N-vanillyl-6-nonenamide), ktore su tukorozpustne hlavne. Preto sa stiplave papriky nakladaju do olejov.
Tak isto kremy na reumu a proti bolestiam s obsahom capsaicinu obsahuju nosnu latku-olej.