Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

boso

caute ludia mne vypadali vlasy pred dvaceti rokama a stale nic vyskusala sem vsetko mozne lezala sem v nemocnici na vsetky mozne vysetrenia a nic a to ze nasa civilizacia ma byt plesata som tez citala speje to k tomu cim vic ludi to ma caute

danielitta6

Jednoznacne pomahaju tabletky Revalid. Nie su sice najlacnejsie, ale lepsie nieco investovat, ako potom chodit s depkou plesaty :) A je to najma trvale. Staci len po jednej tabletke 3 krat denne (2 tabletky co pisu je podla mojej lekarnicky blbost). Ma sa to uzivat 3 mesiace, ale verte, ze opat staci len jeden, max jeden a pol. Mne vlasy vypadavali v chumacoch a bola som zufala. Uz po 2 tyzdnoch sa to zlepsilo. Davala som si aj Biohair (cca 5 eur)- vlasovy aktivator.
A naozaj na dovode padania nezalezi - pomohol babam, ktore dietovali, boli tehotne, alebo si poskodili vlasy fenovanim.

cudliprstik

sade8 - konkrétne mi napísal presne tieto :-) : selen, zinok, jod, probiotika, lecitin,vitamin C a E, pripadne v strese aj vitaminovu zmes Stress B, to by mal brat kazdy

Ak zacinas mat hormonalne problemy, tak aj yam, lebo inac ti to celkom rozhadze hromadu procesov v tele, od travenia po hospodarenie s vitaminami a to vedie k zrychlenemu starnutiu

sandrikaaa

aj ja som si kupila tabletky z USA, ktore mi rng odporucil a na teraz mi pada velmi malinko vlasov, zatial ako v norme :)

isabelle

Na vypadavanie vlasov mozu zvonka pomoct rozne rastlinne praskove zabaly farebne i bezfarebne. Z tych farebnych praskova henna a z bezfarebnych napr. Amla, Brahmi, Kalpi Tone atd.

cudliprstik

Mne od kedy som písala, sa teraz ustálilo padanie vlasov, užívam všetko, čo mi odporučil RNG, a začala som ešte aj Vichy kúru na vlasy aj so šampónom. Dlhé vlasy mi to už nevráti, ale narastú, aspoň že mi dorastajú nové vlásky.

:)

mne na vlasy nepomohlo nic ale zo vsetkeho co som mala myslim ze najlepsia je vlasova vodicka reghaar a aj tabletky a je to mozno najlacnejsie co som mala :)