Krivý penis

jujok

JA MAM STRASNI PROBLEM MAL SOM 15 A MAM ONESKORENU PUBERTU SEMENO SOM DOSTAL AZ TOHOTO ROKU VO FEBRUVARI A MOJ PENIS JE ZAHNUTI DO LAVA A TROCHU DOLU A MERIA IBA 10 CM...CO MAM ROBIT POMOSTE

jujok

JA MAM STRASNI PROBLEM MAL SOM 15 A MAM ONESKORENU PUBERTU SEMENO SOM DOSTAL AZ TOHOTO ROKU VO FEBRUVARI A MOJ PENIS JE ZAHNUTI DO LAVA A TROCHU DOLU A MERIA IBA 10 CM...CO MAM ROBIT POMOSTE

dgggd

aj ja ho mam o lava a dole,,je to tym ked mas tesne spipy,boxerky a mas ho na lavu stranu stale tak ti aj tak ostane,ked sa zacina puberta tak odtedy sa to zacina....

človek

ja mam penys zahnutý do lava..a doktor mi povedal že to má skoro každý .. že to spôsobuje erekcia..neviem či povedal dobre..a ked povedal že to ma každý tretý .. tak mi to ani nevadý

dalino

No tomuto hovorím výslovnosť, chcete odpovede a neviete sa slušne opýtať, prasatá ! Asi priveľa pozeráte fotografie dokonalých tiel a mužských nástrojov páni a násťroční puberťáci, vedzte že takých je drvivá menšina.

krivak

Ahoj mam krivy kokot skoro do praveho uhla,skoro ako klika.......Je to bezne?A mam ho 10cm a je mi 30,je toto normalne?

presovcan

Ja mám tiež 14 rokov a mám taktiež zahnutý penis do ľava a neviem či je to problém a či sa mi to vyrovná alebo mi to ostane až do dospelosti.(mám sa za to hambiť?)