Krivý penis

janekMY33

do sveraku virovnat vies ked sa zelezo onhne tiez sa vo sveraku narovnava.Ale nie treba ist k urologovi ale vecinna chlapou na penis krivy a hlavne do lava

laka

mooreeee co vy resite :DDDked si chces zaprasit je jedno ci ti ide do lava ci doprava ci dole hlavne je ze je hore tvrdy a babenka pripravena tam neni co resit a jedina vada je to ze ked sa to nekdo opovazi opytat:DDDzjavne strachoput z velkosti kretenii

malypenis

cafte,mam 19r a ked som neni vzruseny moj penis ma len 5 cmje to normalne?, ale ked som vzruseny a je v stoporenom vstave ma 15cm! smiesna welkost

subwofeer

ahoj ja mam skoro 17 a mam 18,5 cm penis lenže háčik je v tom že ho mam zahnuty do lavej strany pri vzruseni . Masturbujem pravou rukov , takze je to zla teoria ze ktorou rukov masturbujes do tej strany ho mas. Chcel som ist k lekarovi ale neviem ci je to potreba. Tak tiez neviem ze ci sa mi dievca nebude smiat ze ho mam krivy . Rad by som ho mal rovno.

kolovratok

Zdravim ludia. Ja by som sa rad spytal ci nie su nejake problemy s krivym penisom co sa tyka sexu s kondomom. Nehrozia tam nejake poskodenia kondomu viac, ako pri beznom sexe? Taktiez ma zaujima, ci vobec nie je problem kondom nasadit, alebo su vyrabane s ohladom na tuto skutocnost?