Krivý penis

sorexeam

zabudol som pripmenúť, že to spôsobuje erekcia v tesných trenírkach. Pri nej, sa totiž vždy penis obracia do inej strany (väčšinou do ľava) a tým odumierajú erektílne bunky na protiľahlej strane.

sorexeam

čítal som niekde štúdiu, že na zakrivenie penisu vplýva len jeden faktor, a to príliš tesné trenírky. Táto štúdia je samozrejme vedecky potvrdená. Som fakt zvedavý ako robili testy ;-)

janekMY33

to na vela chalanou krivi penis a vobec to neny sposobene masturbaciou ak ti to pri sexe neprekaza tak nemusi nic robit.Vies niektory muzi v starsom veku mavaju krivi penis tesne za zaludom a to do praveho uhla a to uz je bolestivi problem a da sa to liecit tabletkami a ak nezaberu operacia

jaaa

myslim že to nevadi aj ja mam krivy.. a vem že existuje na to operacia :) a uplne pri sexe to neprekaža ved penis je pružny .) a s honenim to nema nič spoločne aspon myslim .. som original .. a asi tych originalov je viac

aeiouy

to je nesmysl ze kdyz honis levou budes ho mit na levo. vetsina lidi honi pravou a maji jo nalevo ja honim levou mam ho taky nalevo
mírné zakriveni nahoru dolu doleva nebo doprava pokud nezpusobuje bolest je uplne normalni neni treba se znepokojovat

robokokot

čaute mam 18 a mam holku moj penis ma taku veľkosť ako moj vek ale je zahnutý nadol skor ako banan:D(dobre sa fajčí)aspon to ma uspokojuje v mojej obávanosti ...maly sme sex viac krát ale ju to bolelo...ako by som sa vyjadril je chyba vo mne alebo nieje ešte roztahaná partnerka? odpovede tu pls ...

Heinz-klátil

Mňa napadla taká vec, že každý ho má krivý do tej strany s ktorou rukou si ho honí... aspom u mna to tak je.
Napíšte či aj u vás to tak je alebo moja teória je nesprávna.

sexyann

hlavne nestresuj je to uplne normalna vec a pre zenu/dieva je to vela krat omnoho lepsie.mam priatela ktory ho ma tak isto ako ty zahnuty do lavej strany a v zivote som nemala s nikym inym lepsi sex ako s nim.takze vsetko je ok ;)