Krivý penis

Arminn1556

mam 17.. a moj penis je trochu doľava zakrivený.. dievčatam sa to pači.. som rad že to je tak ako to je :D

Rayenko

ja mam 17 a mat tak vase probôlemy a prezidentov plat
ako nechapem coje natom tak co mas ho krivy uz ti predomnov povedaly ze to moze bit aj vyhoda ja ti to poviem takto to co ma splnit splni aj ked ho budes mat maleho hh:)

satan484

Ja mám 21 rokov mám ho jemne zahnutého dolu a dievčatám sa to páči...lebo v polohe od zadu im dráždim bod G a má to podľa mňa výhody....beriem to ako + a moje péro by som v živote nemenil....možno na to prídete časom aj vy :D

ej kej ej

boše 13 ročné deti a už masturbuju konec my je ... mam podobny problem cot u pise nevedel som ako na prist aby sa vyrovnal .. tak som kaslal na to a babiky to este viacej vzrusuje :P taže škukam jak sa da ... jaj a vek 18

mary-anne

s otáznikmi a zavináčmi -- no ako nenápadne si odpísal autorovu myšlienku :DD
no tak ked máš takýto problem, tak sa riad radami nižšie napísanými, ale rieš to opačne :DDDDD kedže tvoj je doprava :DDD

taqsastrc

Ahojte.Mam 13 rokov a masturbujem uz asi 4 mesiace asi jeden alebo dva krat denne.Ale ked uz citim taky nepopisatelny pocit a semenniky sa mi zdvihnu a pritiahnuk penisu blizsie tak vobec nevistiekam.Mokry sen som uz mal ale toto ma deprimuje.Taktiez mam pravy semennik vyssie ako lavy a penis tam mierne zahnuty nadol.Som zufaly. Este by som sa chcel spytat to ten taky divny pocit to je orgazmus ??? To sa sak zrazu zohrejem a strasne mi zcitlivie penis.V tom momente niesom schopny masturbacie alebo iba ak tak spomalou masturbaciou.Rodicom sa to hanbim povedat alebo sa ich nato spytat.Mam ho velky iba 11,5 cm a bojim sa ze je kratky