Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

lagunasa

tak baby. poviem vam co mne pomohlo.
v prvom rade ze som vysadila antikoncepciu. a v druhom pripade specialne laktobacily ktore sa nedaju kupit v lekarni ale len u specialnych gynekologov na vkladanie priamo do posvy. a v tretom pripade ziadne sladke. baby, s tym sladkym je to vazne, uplne ziadne sladke, ani ovocie ( akurat raz za tyzden polovicku kyseleho jablka alebo diabeticky dzem ). ked neratam skrom v zemiakoch a taketo cukry tak naozaj ziadne cukry. skuste to aspon mesiac a pol a urcite to s tymi laktobacilmi pomoze.
kamoske zase vraj velmi pomohol Multi-gyn ale ona vobec nebrala antikoncepciu takze preto to spominam. a laktobacily papajte aj na kila. ale len kvalitne, nie vzdy su dobre tie co su v reklame. mne lekarnicka poradila Laktovacily od znacky Swiss. tam je najviac tych bacilov spravnych. tie kremy a cipky uz ani neskusajte pokial sa na to liecite uz niekolko mesiacov, tie plesne si na to vytvoria obranu a nakoniec to tie kremy a cipky mozu sposobovat aj samotne.

anastazia30

Ja mam tiez podobny problem s kavsinkami, skusam vsetko mozne aj nemozne, ku gynekologicke chodim jak na klavir a nic. :-( Ale to by nebolo to najhorsie. Dostal to odo mna aj moj partner, teda aspon myslim, ze je to ono, po nechranenom styku sa mu na zaludi urobili take male cervene bodky a neskor z nich ranky. Myslite, ze je to u neho sposobene kvasinkami? Lebo ziadny z mojich predchadzajucich partnerov (boli len 2 mimochodom, ziadne zavratne cislo) sa na nic take nestazoval...Som z toho zufala... :-(

gigina

Po preliečení antimykotikami alebo už aj počas liečenia vyskúšajte prípravok Multi-Gyn Gel. Počas liečenia 2 krát denne po dobu 5 dní a potom preventívne 2 krát do týždňa večer pred spaním.Je to prevencia všetkých stavov diskomfortu v intímnej oblasti

veronika

ahojte! ja mam tiez problem so svrbenim az s neprijemnym palenim a s vytokmi ale uz dobre dlho a vobec nic mi nepomaha. a tiez som bola u gynekologa, urobil mi vyter, samozrejme prekvapivo, vysledok mam dobry a ja uz asi rok pocitujem ze nie som v poriadku. mam nechut na sex a ked aj mam, tak ma to velmi boli. co by ste mi poradili??? dakujem

xxx123

ahojte zeny.mam taky problem,niesom si ista ci su to kvasinky ale uz druhy den pocitujem silne skrabanie v posve,vytoky nemam ani ine problemy lem to skrabanie.opalovala som sa a mala som velmi dlho mokre plavky moze to byt z toho?gynekologa by som navsitila len v najnutnejsoom pripade,neviete ako sa toho zbavit?:(...prosim pomozte dakujem

angelina.g

ahoj moja dobre si to napisala aj ja mam problemy roky s vytokmy a hlavne ako si napisala taky soplovity hambila som sa to povedad aj gynekologovi ako to mam povedat ako asi mi vytok vyzera ale uz to hadam poviem lebo uz som unho davno nebola

kostlivec

nikaa, precitaj si o par riadkov nizsie - rady od RNG. mne pomohlo konkretne toto: candivac, kaprilova kyselina, lapacho denne, probiotika, a protikvasinkova dieta (sice neskor vysvitlo, ze nebola prave najlepsia :) ale uz len to ze som nejedla ziadne sladkosti mi dost pomohlo), a to som sa s kvasinkami trapila tiez niekolko mesiacov. musim zaklopat,ale momentale som v pohode. neuveritelne :)