Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

lagunasa

paty:
vies, ja sa toho nepotrebujem zbavovat "stale" ked potrebujem. ja sa toho chcem zbavit nadobro a nechcem aby sa mi to opakovalo a to tymto liekom nevyliecim.

lagunasa

paty:
vies, ja sa toho nepotrebujem zbavovat "stale" ked potrebujem. ja sa toho chcem zbavit nadobro a nechcem aby sa mi to opakovalo a to tymto liekom nevyliecim.

lagunasa

jana gazdaciková:
to si nam moc velku novinku nepovedala.
ja som uz obehla vsetkych doktorov. u gynekologa som uz u tretieho. obvodna mi robila preventivku a cukor som mala vyborny. u imunologa som bola dvakrat a imunitu mam v poriadku. celaskon sa snazim papat aspon 2x denne, B-komplex tiez len ten obcas zabudnem. a prave na to travenie su tie laktobacily co si davam 3x denne. mlieko sme tu uz preberali a vsetcky vieme ze sa musi obmedzit.a cukor je samozrejmostou nepapat lebo kvasi a to prave neni dobre. a ked ma niekto kvasinky uz dlho tak mne doktor hovoril ze tie kremy a cipky sa uz neodporucaju lebo mykoza si voci nim vytvori imunitu a uz nezaberaju a aj mozu sposobovat dalsie kvasinky.
ide o to ze aj po dodrzani vsetkych tychto veci sa z toho nevieme vylizat. tak porad nieco ine.

satinka

Ahojte, mam taky problem v lete som vysadila antikoncepciu a odvtedy mam vzdy po menstruacii problemy.. raz len svrbenie, inokedy az kvasinky, neviem cim to je a som z toho uz dost na nervy hlavne kvoli tomu, ze by som chcela otehotniet a nechcem brat stale tabletky proti kvasinkam.. :(

paty

holky dajte si mycomax150 prepdpisat od gynekologa. hned vam kvasinky zmyznu.. je to sice velmi silny liek ale mne to stale zabere a po tyzdni uz mi nic neni.. a k tomu este gynazol-vagynalny krem a ste zdrave ako rybycky... :) prajem uspesne liecenie..:)

jana gazdaciková

Ahoj Ivinka, ja som na tom podobne a poodbne ma chytalo zufalstvo az do 17.11., ked som sa dozvedela, ze moje svrbacky su dielom znizenej schoponosti traviť potraviny a nizkej imunity. Zistili mi, ze som alergicka na mlieko a cukor a ze mam malo vitaminov typu B a viatmin C. Travim potraviny na 54% takze to je zdrojom mojich problemov. Lekar gyndoš už len lieči dôsledok a to je svrbenie a kavsinky a... nelieči príčinu. Imunita suvisí so stresom, stres požiera viac viatminov, ktore mu nedodávaš...Skus požiadať o imunologicke a alergologicke vysetrenie a držať diétu. Je sice dost o tom, ze sa musis jedlu venovat nakupom aj casom, ale Ty si to urcite zasluzis a nie je nic dolezitejsie ako Tvoje zdravie a pohoda. Drzim Ti palce.J.

zofia

Lagunasa, no uz sa mi to trochu vracia teda ziadne svrbenie zatial nic ale v nutri som zasa "tvarohova" ale len mierne zacala som papat lactobacile staci jest raz do dna alebo aj viac krat?

lagunasa

zofia. pokial ti teraz nic neni tak nikam nemusis chodit. uvidis ako ucinna je dieta. ale neprestavaj ju drzat. uz nemusi byt uplne prisna ale dieta by mala pokracovat.
mne to zase zacina robit sarapatu. mesiac po vysadeni bol relativne klud a teraz ked mi skoncil menzes tak sa to zasea nejak zblblo. je prevda ze som koli tomu ze to v lekarni nemali nepapala asi 3 dni laktobacily a uz som si dopriala trocha viac cukru. takze uz mam laltobacily a teraz ich budem papat dva dni ako diva aby som to dohnala a vyhnala ine z tela a viac obmedzim cukor. uvidim ci sa to znova zlepsi.
drzte sa.