Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

nikaa

ja mam tak isto problém,,ako väčšina čo tu píše...-kvasinky.neviem už čo mam robiť,,,svrbenie,,nemam tak často(musím si zaklopkať)ale výtok mi ostal,,stále vyteka, je riedky,,ked som s priateľom a vzrušena tak dakedy až taký soplovitý(naťahuje sa),,dokonca ked som mala orgazmus tak išlo zo mna čisto biely výtok a nie malo. to je problém aj že moc neverím na to, že ked prestanem jesť sladke tak ma to prejde,,jaaj..neviem čo mi pomôže..:(

leah

Tiez ma to trapi kazdy mesiac. Sranda je vsak v tom, ze pH v posve mam vyborne, kysle, takze presladena nie som, hladina cukru v krvi tiez ok, tak neviem co s tym...Kvasinky nesposobuju ani neplodnost ani riziko predcasneho porodu, viem to od jedneho z najlepsich gynakov na Slovensku, tak sa neobavam buducnosti, ale to posvrbkavanie a trochu vytok mi uz piju krv.

Livi6

Ja len v skratke co mne pomohlo:
- cipok canesten 1x500
- BioGaia - pobioticke tablety
- kazde rano cesnak zapit mliekom
- vitamin C
- meneje sladkosti !!!
- viac pohybu
- pozitivne myslenie ze som zdrava

RNG

Kokosovy olej potlaca plesne a kvasinky, hlavne jeho zlozka, kyselina kaprilova(caprilic acid) ale aj ine. Pricom dobre nahradza cukor pre nas, ale nie pre kvasinky.
Kokosovy olej je aj vseobecne mierne antimikrobialny(bakterie, virusy, mykoplazmy, plesne a kvasne infekcie)

RNG

ked vytlcies v crevach a inde v tele plesne a nasadis si spravnu probioticku kulturu, z casu na cas trochu plesniveho syru si mozes dovolit.
A pri cokoladach su take, co maju len 10% cukru a ziadne mlieko, tie su vyslovene zdrave pre telo.
Mozno raz niekto pride na trh s cokoladou pouzivajucou prirodne sladidlo ine, ako cukor, napr steviu(stevia rebaudiana,bylina, z ktorej vytazky su az 300 krat take sladke na chut, ako cukor. Pricom je to zaroven liek na pankreas a ine.)
Liecenie cokoladou, zelenou kavou, zelenym cajom=neslychane, ale pravda!
Tak ako liecenie niektorymi vzacnymi polysacharidmy(arabinogalaktan, galaktoza, d-manoza, xylitol).
Tesim sa na buducnost!

ivka123

no sakra, ja mam tiez kvasinky - alebo mozno uz nie.. v pondelok idem na kontrolu, lekarka mi dala nejaky liek, nepamatam nazov ale 150mg - len jedna tabletka v krabicke, tak hadam zabralo. no co tu citam - ze treba obmedzit pripadne uplne odstranit cukry - jaaaj, a ja sa cokoladou napchavam v jednom kuse:-( doktorka nic nepovedala a na letaku co mi dala to nebolo - len ine potraviny, napr.plesnove syry ktore tiez milujem.. tak dufam ze som si moc nepohorsila..:-(

denisa07053

ahojte.ja mam tiez problem s kvasinkami a brala som antibiotika 3x1 tabletu na tyzden takze to trvalo 3 tyzdne a potom je dobre obmedzit cukor v akej kolvek forme lebo kvasenie najviac podporuje..nevravim ze nejem sladke alebo jedla s obsahom cukru ale obmedzila som to a pomohlo to tak dufam , že pomôže aj vam ostatnym.ahojte