Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

zofia

Ahojte, Lagunasa tyzden som drzala prisnu dietu v podstate podla pokynov potom som dostala menzes a ked skoncil zistila som ze su prec aj moje problemy lenze viem ze sa to moze a asi aj s najvacsou ravdepodobnostou coskoro vrati mam ist s tymi priznakmi na gyndu aj tak alebo mam pockat kym to opat zacne...

lagunasa

aj mne pomohlo vo velkej miere vysadenie antikoncepcie. mala som mykozu asi 2 roky. teraz mam sice este vytok ( ved sa este chystam ku gynekologovi ) ale oproti tomu co to bolo predtym ( sam gynekolog sa zhrozil ze ake to mam strasne ) to je ako "nebe a dudy". sice je este zlty a zapacha ale neviem ci to neni tymi laktobacilmi co papam denne 2krat. tiez sa snazim maximalne obmedzovat cukor a muku ale uz nie tak ako na zaciatku.
drzte sa baby.

lenuliatko

no ano je to mozne taketo nieco s aopakuje a zase ustupia zase pride.treba to poriadne preliecit aby sa to stale nevracalo.

anjelik

ahojte chcela by som reagovať do tohto príspevku, ja mám podobný problém kvasinky sa u mna prvýkrát objavili asi pred tromi mesiacmi, no teraz mám opäť pocit že všetko nie je v poriadku, stane sa mi že týžden ma tam dole svrbí, a potom ako keby mi to zmizlo je to možné ? poradťe

lenuliatko

no co ine ti poradit ak to zajst ku gynekologovi.musi ta este raz vysetrit ked sa ti to po takom dlhom case zhorsilo.zajdi zanim proste este raz a povedz nech stebou nieco robi.

radka98745

Ja by som tiež potrebovala poradiť.Mám výtoky už niekolko rokov.Najskor bol iba biely,nezapáchal no v poslednom čase sa to dosť zhoršilo.Výtok je hustejši,žltej farby a zapácha.Niekedy sa v nom vyskytuje aj krv,napriek tomu že som mala asi týžden po menštruácii.U doktora som bola 2-krát,dal mi voláku mast,ktorá pomohla,no po jej doužívaní sa problémy vrátili zas.Už naozaj neviem čo robiť.Može to byť dačo vážne,ked je vo výtok niekedy krv?Prosím poradte!

lagunasa

zofia:
no s tou dietou ms pravdu. len z toho by sa jeden scvokol. ja som sa ju pokusala drzat podla pravidiel ale vydrzala som to len 4 dni. podla tej diety ani tie jablka nemozes. jedine co mozes prve dva tyzdne je iba zelenina, kuracie a rybacie maso a aj to vsetko len lahko zpracovane a maso iba chude bez koze. a co sa tyka toho mlieka. ono nie ze neni skodlive ale neni tak skodlive ako cukor a muka. mlieko neni vhodne pretoze zahlienuje. a ine veci sa nesmu pretoze v nich je cukor a v prvych dnoch sa nema jest ziaden cukor. aj v ryzi a takychto jedla je cukor preto sa nemozu. a ovocie uz vobec nie. po dvoch tyzdnoch si mozes dat troska kyseleho jablka. hrozno a take strasne sladke veci nejedz vobec. ja sa snazim jest vela zeleniny a celozrnne vyrobky a vlakninu ale ja uz tu dietu drzim asi mesiac. hovorim ze ak by to presne clovek mal dodrzat tak scvokne tak zase neprehanat ale snazit sa co najviac. drzim palce. pripadne sa mozes pozriet na temy co som zalozila a mozno sa dozvies viac.

zofia

lagunasa
chcem sa ti velmi podakovat za informacie buduci tyzden cestujem k doktorovi tak dufam ze sa to vyriesi. na tu dietu urcite idem. ty myslis ze mliecne vyrobky mozem lebo som co to o tej diete citala a mam pocit ze okrem jablk a niektorych druhov zeleniny nemozem nic. som dost chuda a bojim sa ze sa pocas tej diety zacnem stracat. Inak ja som zacala pozorovat moje prve prinaky asi pred necelym mesiacom ked mi neurologicka menila lieky, ktore uzivam koli epi myslis ze by to mohlo nejak suvisiet

lagunasa

zofia:
na gynekologiu urcite chod akokolvek mas strach. sama sa z toho aj tak nedostanes lebo 90% liekov na mykozu je na predpis, jediny canesten neni ale ten je iba pri slabuckych priznakoch. na tu dietu urcite chod ale doplnila by som lenuliatko ze mlieko a vajcia nie su problem, problem okrem cukru akeho kolvek je aj biela muka. tu treba vyhodit tiez.
a ako si ju mohla dostat? uplne jednoducho. na kupalisku, z antibiotik, sadla si si na spinavy zachod, s antikoncepcie niektore spominaju ze to chytila ale toto si ja nemyslim. mykozu ma asi 80% zien a z toho vyse 2/3 nevedia ze ju maju lebo nevedia zadefinovat priznaky.