Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

emina

ahoj zeny,ja sa liecim na kvasinkove inf.uz roky-lieky,cipky a kremy mam uz vyskusane,ale stala sa to opakuje.Dnes som zacala jest kokosovy panensky olej-vraj potlaca plesne a candidu v crevach.ma niekto skesenosti?

bosorkakatka

Tak isto mám problémy s kvasinkami a už som sa nechcela napchávať stále liekmi keď mi aj tak nič nezaberalo. Tak som sa snažila pomôcť si sama. Vyhýbať sa treba jedlám s veľkým množstvom kvasiniek: pivo, víno a sladkostiam. Jesť treba mliečne výrobky. Zaberá aj tampón s bielym jogurtom, ale ešte lepší je tampón s pár kvapkami olejčeka z čajovníka (tea tree oil). To je fakt ako zázračný liek. Mám to overené. Ale môže sa používať len max. 2x do týždňa na pár hodín. Mne to pomohlo.

jaja

bella12- vieš čo ja som to skúšala s tým jogurtom 2x, ale 1x to spravilo fajn, a 2x nie! tak neviem, nie je to naj riešenie. radšej si kúp rosalgin+irigátor

bellla12

ahojte baby, ja mám tiež stále kvasinkovu infekciu, pred mesiacom som bola u gynekologa dal mi čipky Maxmiror ale moc mi nepomohli. je to pravda s tým bielym jogurtom??fakt to pomáha proti výtokom??prosím dajte mi vediet

pomoc

Potrebovala by som pomoct:( Nepoznate niekto nejaky domaci recept proti kvasinkam- proti svrbeniu? Lekaren mame uz zatvorenu, je to na nevydrzanie:(

Livi6

Baby dnes mi kamoska poradila neake tabletky na cmulanie a volaju sa CANDILAC.Vraj jej to velmi pomohlo tiez sa nevedela dostat z tychto problemov ... ja vyskusam...

qiu

ahojte...chcela by som sa opýtať že aké výtoky sú normálne - tedy že si s nimi nemusím robiť starosti a aké sú už tie, s ktorými by sme mali isť k doktorovi? Ja mám taký hustejší biely výtok nieje ho veľa a neviem či to mám nechať tak, alebo isť s tým k doktorke... ak má niektorá s týmto skúsenosti uvítam... ďakujem