Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

daphne

čauko,ja som nebrala candivax,ale kamoška hej,a tá si ho chváli,pomohol jej od výtokov a problémov okolo toho.jeden z novších prípravkov na intim hygienu je saforella.

montrela

Baby, skuste probiotika, a upravu stravy, nie je riesenie liecit uz postihnute miesta, riesenie je v prevencii. Ja som tiez mavala casto zapaly, infekcie mykozy a stale sa mi to vracalo, prestala som si to tam dole umyvat mydlom,fakt staci cista voda beriem probiotika a vyhybam sa spolocnym WC. A vyse roka som bez problemov. Treba papkat vela zeleninky, ovocia, probioticky kultur(jogurty) a bude vsetko fayn. tu nasu mikrofloru narusaju aj antibiotika, stres, nepravidelna strava...asi tolko.

petra h

ahojte...mám podobné problémy ako vy....ale ten Candivak,je veľmi dobrý...pomáha mi to aspoň pol roka nemať mikózy...skúste to..odporúčam.a ešte vám opdorúčam umývať sa buď detským mydlom alebo betadine...to je také chirurgické mydlo..predávajú ho v lekárni...zatím pa...

pomoc

cawte baby este som namala krami-esto ma to len caka.....a mam vytok......budem mat menstruaciu alebo mi nepride nikdy??

dadana

Ahojte baby, vidim, ze tu skoro kazda z vas ma podobny problem ako ja, a preto vas prosim o radu. Bola som u gynekologicky a zistila som, ze nemam dostatocnu iminitu v posve a aj nieco s kvasinkami, cize trapi ma vytok, kvoli ktoremu nemozem ani vyjst z domu bez intimky... vyskusala som uz asi 6 druhov liekov,no nic nepomoha. Nema niektora z vas osvedcenu metodu, ako sa toho zbavit? Prosim uz su to 2 roky a ja uz nechcem :o((

lagunasa

caute.
mate niekto skusenosti s Candyvakom. teraz sa pytam skor tych co mali dlhodobe niekolko rocne problemy s mykozou ci im to pomohlo. alebo so sedavymi kupelmi v octovej vode? a citala som tu o jednej holke co si dala vtrhnut mrtvy zub a zrazu sa vsetko opravilo, ste tu take viacere?

6irim

Ahojte,
ja som si prípravkami na intímnu hygienu naďalej iba zhoršovala stav. Údajne čistá voda je najlepšia. Aj vagína má svoje PH a preto by sa nemalo do toho vstupovať prípravkom. No každý sme iný.
Ale ako sa umývam iba vodou a upravila som si hygienu to znamená že po potrebe sa utieram smerom ku konečníku a nie naopak, je to lepšie. Všade sa dočítavam o nevhodných tangách a uzkych nohaviciach. Vyskúšajte a potom mi dajte info. Možno som iba ja taká prostoreká, neviem. Máte inú skúsenosť?

andus

Ahojte,ja som mávala pravidelné výtoky a infekcie odspodu, ale odkedy používam z Oriflame na intímnu hygienu gel, všetky problémy mi zmizli, len s tým sa denne odspodu umývam a pomáha to