Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

lenuliatko

uzsom to tu velakrat pisala ze moze to byt z plavarne a kupaliska ale to len cez leto.skor ta plavare potom prasok silne lieky.nebrala si nejake antibiotika?sposobuju kvasinky.a urobil ti vyter a poslal na rozbor?lebo ak nie tak potom je to chyba.mozno to nie su ani presne kvasinky ale nieco ine a lieci kvasinky a preto ti to nezabera.a moze byt aj chyba niekde inde.

baaabo

no ved ide o to, ze ja tym trpim uz asi dva jak nie aj tri roky...neustale sa mi to vracia..naposledy som bola u gynekologa na konci novembra..dal mi mast, lieky,dokonca mi aj do posvy zaviedol vatu namocenu v niakom roztoku..povedal, ze po tomto by mi to malo uz prejst..no a hopla..je to tu zase...a partnera nemam..takze tym to nebude..no ale asi mi nic ine neostava..len zase ho ist navstivit...

lenuliatko

mozu.prave tym ze mas kvasinky a nejako si to sama preliecis napriklad canestenom tak po sexe vzniknu ranky a kvasinky sa vratia.takze zase na gyndu a preliecit poriadne.nehanbi sa ved ide o tvoje zdravie.musis to preliecit inak to prejde do chronickeho stavu a to je uz zle bude sa ti to stale vracat.a ak mas partnera aj jeho treba prelicit mal by sa tiez natierat.a so sexom si daj pokoj na nejaku dobu a nos bavlnen spodne pradlo na nejaky cas.

baaabo

mam otazocku...ak mam vytok normalny, ale mam palenie, svrbenie a niekedy aj take drobne ranky...su to tiez kvasinky? alebo co to je? nestacil by na to len canesten?..bo ja som u gynekologa uz ako doma..a fakt tam nechcem chodit skoro kazdy mesiac s tym, ze mam znova niaky problem..uz mi je to fakt az trapne..

makéta

Ahojky,beru Candivak a mám zlepšení o 80 %. Už jsem nevěděla co s tím mám dělat.O Candivaku jsem se náhodou dozvěděla z netu a konzultovala se svou lékařkou.Doporučila a ono to opravdu zabralo. A co ještě zabralo,byly džíny....(i to mi říkala doktorka),jak nosíte často džíny,pocení a neprodyšnost....tam se kvasinkám daří. :-(

janka

Mykóza, choď do lekárne.....pýtaj si niečo, poradia ti aspoň 3 druhy vaginálnych čapíkov, alebo nejaké krémy...skús aj aj....rozhodneš sa podľa ceny....stoja do 200 Sk, určite choď, lebo to ti nezmizne....

maj_ja

ahojte neviete mi poradit uz asi 3 tyzdne mam problemy zo svrbenim a scervenanim v pošve neviete co to môze byt prípadne od čoho??

lagunasa

RNG:
INAC, AK MI VYSIEL AJ ZATAZOVY TEST NA CUKOR NEGATIVNY TAK UZ KONECNE HADAM NEMUSIM OBMEDZOVAT CUKOR. VED TU DIETU AJ KED NIE UZ TAKU SILNU AKO NA ZACIATKU DRZIM 2 MESIACE A UZ MAM Z TOHO CHAOS V HLAVE.

mandlička

mne pomohli čípky od odktorky, bolo to nechutne žlté a cez noc sa to roztekalo, ale veľmi to pomohlo, asi sa tej hnusnej žltej naľakali aj kvasinky, ale doporučujem, odvtedy ai stopy, skús sa spýtať u doktorky

lagunasa

OREGANOVY OLEJ NIKTO NIKDE V LEKARNACH NECHYROVAL. A TO SOM OBEHLA ASI 10 LEKARNI.
VYPLACHOVANIE SI MYSLIM ZE NENI DOBRE LEBO TI TO TU MIKROFLORU V POSVE VELMI NARUSA. SKOR VELMI CEZ TIE CREVA TO RIESIT. KOKOSOVY OLEJ MAJU LEN V BIO OBCHODE.